DoPo – Rozlosování skupin

Dne 12.7.2023 byly rozlosovány turnaje veteránů a turnaje mužů. 

Turnaj mužů - rozlosování a hrací systém

Pár změn v rozlosování - nakonec se turnaje mužů zúčastní 20 mužstev - odhlásil se tým Rg Prostějov ve skupině A - nahradí ho tým FC Med Dobruška a odhlásil se také tým ze skupině C - NIC MOC Rychnov n.K. - tento tým nahradí tám Eagles Polabí. 

Turnaj mužů na Dobrušském poháru ve futsalu se celý odehraje v sobotu 15. července 2023. Letošního turnaje se zúčastní 20 týmů. Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin. Do osmifinále postoupí čtyři nejlepší týmy z každé skupiny.

Turnaj veteránů - rozlosování a hrací systém (roč. narození 1983 a starší)

Turnaje veteránů se zúčastní 9 týmů a utkají se ve třech skupinách po 3 týmech. Poté se vytvoří opět tři skupiny po třech týmech – 1A s 2B s 3C atd. Každý tým tedy odehraje 4 zápasy ve skupinách. Poté se z dosažených výsledků udělá jedna velká tabulka, z které vypadne nejhorší tým. Do play-off, neboli do čtvrtfinále postoupí 8 nejlepších týmů.

ZMĚNA!!! 

Šilda tým se odhlásil a tak došlo ke změnám skupin, ze tři základních se udělali dvě po čtyřech týmech a postupové skupiny jsou zrušeny. Do play-off postupuje všech osm týmů... Omlouváme se za menší komplikace


Letní Hudební zábava

FC Santus Dobruška Vás zve na hudební zábavu která proběhne 15.7.2023 od 20:00 na Městském stadionu Václava Šperla 


Aktuálně: (dne: 9.7. 2023)

Turnaj mužů - aktuálně má uhrazené startovné 16 mužstev a dalších 6 mužstev startovné neuhradilo - poslední možný termín úhrady je úterý 11.7.2023 ! Začátek Turnaje mužů bude v 8:30 - finále okolo 18:00.

Turnaj veteránů - aktuálně má uhrazené startovné 9 mužstev - do ideální stavu zbývá jedno volné místo. Začátek Turnaje veteránů bude v 10:00 - finále okolo 17:00.

Turnaj žen - byl zrušen (pouze 3 mužstva)

Areál turnaje se Vám otevře již v pátek a budete zde moci rozložit stany - jako každý rok. Bohaté občerstvení je u nás jako vždy. V sobotu večer proběhne opět Letní hudební zábava s živou hudbou - kapela The Party band - od 20:00

událost na FB:

https://www.facebook.com/…856

stránky kapely:

www.thepartyband.cz

Stále je možnost přihlásit další mužstva a to do úterý 11.7.2023 !

Přeji pěkný večer a v sobotu se na Vás všechny těšíme!

DoPo – největší futsalový open cup v ČR!

Srdečně Vás zveme na největší futsalový turnaj pod širým nebem, který se uskuteční 15. července! Uskuteční se opět tři turnaje:

Turnaj mužů (kapacita 60 mužstev)

Turnaj žen (kapacita 15 mužstev)

Turnaj veteránů 40+ (kapacita 10 mužstev)

 

Kapacita je omezená, a tak neváhejte přihlásit svůj tým a zkusit vyhrát již 32. ročník tohoto tradičního turnaje v Dobrušce. Doufáme, že po pár letech útlumu, naplníme celou kapacitu turnaje a uvidíme opět velký boj o vítězství.

 

Těšit se opět můžete na skvěle připravené travnaté plochy, na naše „domácí“ občerstvení a na sobotní večerní zábavu s živou hudbou.

 

Vzhledem k tomu, že bychom chtěli, abyste přihlášení na náš turnaj nenechávali na poslední chvíli, tak jsme se rozhodli zvýhodnit startovné uhrazené do 1.6.2023. Přihlášky na poslední chvíli nejsou organizačně pro nás moc dobré - což asi chápete.

 

Startovné od 2.6.2023:

§     Startovné Turnaj mužů:  1500,- Kč

§     Startovné Turnaj žen: 1000,- Kč

§     Startovné Turnaj veteránů: 1000,- Kč

 

Více o našem turnaji naleznete na našich nových internetových stránkách - www.dobrusskypohar.cz - zde najdete i elektronickou přihlášku, které je potřeba vyplnit v případě zájmu se zúčastnit na našem turnaj. Nenechávejte to na poslední chvíli!

 

www.dobrusskypohar.cz

PS: museli jsme i založit nový facebook - nad původníma stránkami jsme ztratili kontrolu - a nyní řešíme s facebookem zrušení nebo opětovný přístup - což bohužel není tak jednoduché -> proto prosím začnete sledovat tento nový facebookový profil 

Nové stránky v provozu!

Po deseti letech jsme se rozhodli udělat nové stránky. Naleznete zde celou historii DoPo a veškeré dostupné statistiky, které vedeme. Pro nás to znamená lepší prezentaci DoPo a snadnější správu www stránek. Na stránkách se bude stále pracovat a doplňovat informace. 

Atletico ovládlo DoPo 2022!

Atletico chuligán Dobruška ovládla 31. ročník Turnaje mužů na Dobrušský poháru ve futsalu. Ve finále se totiž utkali týmy Atletika chuligán Dobruška a Atletica chuligán Dobruška junior! Oba týmy se do finále dostali přes penaltový rozstřel. Z vítězství se nakonec radovali junioři! Na třetím místě skončil Waynes team Česká Skalice, která zdolala AC Gamaspol Jesník. Cenu Hanky Doubkové Fair-play jsme letos udělili týmu AC Gamaspol Jeseník, za dlouhodobou a pravidelnou účast na našem turnaji - tento tým je i nejúspěšnějším týme v celé historii, kdy náš turnaj vyhrál už šestkrát. Nejlepší střelcem se stal s 19 brankami Martin Diviš z týmu Weynes team Česká Skalice, nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen hráč Indiany Plumlov Lukáš Kaďorek a nejlepším brankářem se stal hráč vítězného Atletica chuligán Dobruška junior Jakub Kubeš. 

Turnaj veteránů ovládl Tým Bláža team HK, který ve finále zdolal mužstvo Kapitána Elmak Duchcov. Třetí místo vybojoval opět tým Atletica chuligán Dobruška. 

Děkujeme všem mužstvům za účast a těšíme se na Vás příští rok! 


DoPo 2021 zrušeno!

Zdravíme všechny futsalové příznivce, pro které nemáme dobré zprávy.

Čekali jsme na rozhodnutí do poslední možné chvíle stejně jako v loňském roce. Bohužel, letos navzdory velkému rozvolňování doposud nemáme žádné informace k možnosti pořádat turnaj v takovém rozsahu, který by neuškodil jeho pověsti. Hlavní důvodem je složité kontrolování očkovaných, popřípadě testovaných lidí, které pravděpodobně na takové velké akce bude nutností. Znamenalo by to uhlídat celý areál i před veřejností, což je v neoploceném areálu v Dobrušce velký problém. 

 

Všem co se těšili se moc omlouváme. Jsme si téměř jisti, že bychom jednodenní turnaj opět rychle zaplnili, ale bohužel v takové nejisté době to není jednoduché. 

 

S pozdravem celý kolektiv pořadatelů. Doufáme, že se příští rok uvidíme a uspořádáme takový turnaj na jaký jste byli zvyklí v nekovidové situaci.