Úvod Příhlášené týmy Přihlášené týmy

Přihlášené týmy

 

Přihlášené týmy - Turnaj mužů


Přihlášený tým
1. FC Santus Dobruška
2. CA Boca Juniors Ústí nad Labem
3. KINDERS Dobruška
 4.   AFK Rozdělov Kladno
 5. Komáři Filipov
 6. BW Dewils Libštát
 7. STS Chvojkovice
 8. Rangers Brno
 9. Norwich Hlinsko
10.  FC Louka Košťany
11. PK HUNAČ Praha
12.  Altov Loštice
13.  FC Cobra Ostrava
14. SK FOSP Řešetova Lhota
15. BUMIKO Děčín
16.  FC Jirkov 2000
17.  Wayne´s team Nové Město nad Metují
18. 1.FC Praha
19.  FC Whiteriders 2007 - 2017
20. KS Piławiankia (PL) 
21. SK Frantic Dogs HK
22. Polib hrocha Choceň 
23. Bezgólová výhra Ostrava
24. FC-PASKOV 
25.  Zlej Se(n) Pardubice
26. AC Gamaspol Jeseník (loňský vítěz)
27. UK Žongl Praha
28. Union Kostelec
29.  INDIANA Plumlov
30.  Pozdní sběr
31.  Flamengo HK
32. OMEN TATTOO Jeseník 
33.  Alpina Slaný
34. Fans Dobruška 
35. Atletico chuligán Dobruška 
36. Káňata Broumov 
37. BOBR TEAM Praha 
38. Odchovanci hradeckého fotbalu HK
39.  Redbull Zábřeh 
40. Liliputi České Meziříčí 
41. Satyři Choceň 
42. Play 4 Fun České Meziříčí
43. FK Hovorany  
44.  Kopyta Kostelec n.O.
45. Všechno bude HK
   
  Neuhrazené startovné:
1. Real ausing Ústí nad Labem
2.  Amazon Brno
3. FK Borussia Hrdlív (Kladno)
4.  Thunderboys Liberec
5. Legia Hradec Králové
6. Sporting Club Děčín

7.

SFC REBELS Zábřeh na Moravě 
   
  Odhlášeni
  LSC Crickets HK/Praha 
  FC Rozjetý Mířidla Pelhřimov
  Relax Prostějov
  Bukvice Vysoké Mýto

 

Přihlášené týmy - Turnaj žen


Přihlášený tým
 1. SPS Sázava
 2. Kopačky Osek n.B.
  3.  Cuba Libre Ladies HK
 4.  Tým neohrožených žen BRUNTÁL
 5.  Antietanol Praha
 6.  Holubice Choceň
 7. Mix Team Pardubice 
   
  Odhlášený tým: 
1.  Black Bridge Praha FCW 

 

Přihlášené týmy - Turnaj veteránů (nad 40 let)


Přihlášený tým
 1. FC Santus Dobruška
 2. Atletico chuligán Dobruška 
  3.  Žemla Old Childrens´ Group
 4. Sokolíci Rychnov n.K.
 5. AC Gamaspol Jeseník U40
 6.  INDIANA Plumlov
 7. GOAL Dobruška
 8.  Stará garda Letohrad
 9. Bláža Tým HK 
 10.  Sokolové Rychnov n.K.
11. Orel Zbečník
   
  Odhlášeni:
   Legendy STS Chvojkovice
  FC H Most 
   
Novinky
archiv novinek