Úvod Novinky Rozlosování DoPo 2020

Rozlosování DoPo 2020

Rozlosování DoPo 2020
05.07.2020

Turnaj byl rozlosován.

Dobré odpoledne z Dobrušky. 

Ještě jednou děkujeme za Váš zájem o náš futsalový turnaj. Během měsíce se nám podařilo naplnit všechny tři turnaje, za což jsme moc rádi. Můžeme tak i letos navázat na mnoholetou tradici. Je to až neuvěřitelné, ale 18. července vyhlásíme již třicátého vítěze v Turnaji mužů. Kdo jím bude? Jeden ze čtyřiadvaceti přihlášených týmů. Týmy jsme tentokrát rozlosovali do čtyř šestičlenných skupin, ze kterých postoupí vždy čtyři nejlepší týmy do play-off (osmifinále). Každá skupina v Turnaji mužů má přidělené jedno hřiště, kde se po sobě odehraje patnáct zápasů. Ten, kdo letos turnaj vyhraje, se nesmazatelně zapíše do naší historie! To je snad velká motivace pro Vás všechny.  Proto doufám ve skvělé zápasy a dodržování fair-play. Nejlepší tři mužstva v Turnaji mužů si odnesou ručně broušené a vyráběné skleněné trofeje od firmy Poháry Bauer.

Od roku 2012 je součástí turnaje i Turnaj žen. Letos se nám přihlásilo celkem deset mužstev. Ta jsme rozlosovali do dvou pětičlenných skupin, které odstartují v 10:30. Z každé skupiny postoupí čtyři týmy do čtvrtfinálových zápasů. Turnaj vyvrcholí okolo 18:30.

Šestiletou tradici u nás má i Turnaj veteránů, do kterého se nám přihlásilo rekordních dvanáct mužstev. Zde jsme řešili dilema, jaký systém zvolíme. Nakonec vyhrála varianta, která nepočítá s využitím umělé trávy – což věříme hodně týmů ocení. Přeci jen v létě se na ní nehraje úplně nejlépe. Týmy jsme rozlosovali do dvou šestičlenných skupin. V každé skupině to znamená patnáct zápasů – celkem tedy třicet zápasů v základních skupinách. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici celkem sedm travnatých hřišť, z nichž čtyři zabere Turnaj mužů, zbývají tři hřiště, která od rána využijeme pro turnaj veteránů. Od 8:30 do 10:30 (to začíná na hřišti č. 1 a č. 2 Turnaj žen) se budou střídat obě skupiny na třech hřištích - č. 1 až č. 3. To znamená, že první tři zápasy každý tým bude hrát tzv. ob zápas – tedy bude mít mezi zápasy jenom jeden zápas volno. Takto se odehraje celkem 18 zápasů, zbylých 12 zápasů se odehraje už jen na hřišti č. 3. Zde už budou mít týmy větší zápasové pauzy. Z obou skupin postoupí dva nejlepší týmy přímo do semifinálových zápasů. Následovat bude zápas o třetí místo a finále okolo 16 hodiny.

Podrobně je vše popsáno v přiložených souborech. Posílám Vám Propozice turnaje, Rozlosování turnaje a Rozpis zápasů. Důležitý je vždy začátek zápasu na konkrétním hřišti – další časy jsou již pouze orientační, zápasy musí na sebe navzájem navazovat.

Doufám, že letošní turnaj proběhne bez problémů a všichni si užijeme jubilejní třicátý ročník. Připravujeme pro Vás opět domácí občerstvení a večer se můžete těšit na klasickou zábavovou kapelu - Rocksorry. Stanování v areálu turnaje je možné od pátečního večera do neděle.

 

Případné připomínky či dotazy mi obratem piště nebo volejte.  

 

Rozlosování ke stažení zde!


--
S pozdravem
Martin Eimann
Manažer DoPo
Mobil: 778 763 756
Email: eimann.martin@seznam.cz
Dobrušský pohár ve futsalu
Web: www.dobrusskypohar.cz
Email: dobrusskypohar@seznam.cz
Novinky
archiv novinek