Úvod Novinky Poslední šance na přihlášení!

Poslední šance na přihlášení!

Poslední šance na přihlášení!
01.06.2017

Srdečně Vás zvu na 27. ročník Dobrušského poháru ve futsalu mužů , žen a veteránů nad 40 let, který se uskuteční v Dobrušce na Městském stadion Václava Šperla a to o víkendu 15. a 16. července 2017.

Jak to bývalo poslední roky zvykem, uskuteční se tři turnaje, Turnaj mužů, Turnaj žen a Turnaj veteránů.

Chcete vyzvat na souboj prvoligový tým AC Gamaspol Jeseník? Jestli ano, tak vyplňte přihlášku na DoPo 2017!

http://www.dobrusskypohar.cz/prihlaska 

Turnaj mužů je rozvržen tak, že v sobotu 15. července se odehrají dopolední a odpolední skupiny po pěti týmech, z nichž postoupí dva až tři týmy do nedělních čtyřčlených postupových skupin. Pro nejlepší dva týmy z každé nedělní skupiny bude turnaj pokračovat klasickým play-off, které vyvrcholí finálovým zápasem okolo 15 hodiny. Kapacita turnaje mužů je stanovena na 60 mužstev. Startovné zůstává nezměněno a to 1000,- Kč/tým. Uzávěrka přihlášek je 1. července.

Turnaj žen se odehraje v sobotu 15. července v odpoledních hodinách a to ve dvou skupinách po 5 týmech. Čtyři nejlepší týmy z každé skupiny postoupí do play-off, které vyvrcholí finálovým zápasem okolo 19 hodiny. Kapacita turnaje žen je stanovena na 10 mužstev. Startovné zůstává nezměněno a to 600Kč/tým. Uzávěrka přihlášek je 7. července.

Turnaj veteránů se uskuteční v sobotu 15. července v dopoledních hodinách a to ve dvou skupinách po 5 týmech. První dva týmy postoupí do semifinále. Kapacita turnaje je tedy 10 mužstev. Turnaj se odehraje na novém umělém hřišti. Turnaj vyvrcholí okolo 13 hodiny. Startovné je 500Kč/tým. Uzávěrka přihlášek je 1. července. 

Jak už bývá zvykem, pořadatelé připraví i doprovodný program. Určitě se můžete těšit na hudební zábavu s živou kapelou - v jednání. 

V průběhu turnaje se můžete opět těšit na bohaté občerstvení - gyros, steaky, klobásy, párky, obložené chleby, bramboráky a v neposlední řadě na domácí hovězí hamburgery, po který se vloni jen zaprášilo.

Informovat o dalších novinkách budeme postupně a to především na našem webu www.dobrusskypohar.cz  a na našem oficiálním facebookové stránce Dobrušský pohár ve futsalu - zde. (Dobrušsky pohár ve futsalu)

Prosím o předání emailu všem vašim hráčům, především odkaz na facebook, kde budeme pravidelně informovat o novinkách.

Přihlaste svůj tým na našem webu http://www.dobrusskypohar.cz/prihlaska

odkaz na facebookovou stránku: https://www.facebook.com/dobrusskypohar/?fref=ts

naše webové stránky: www.dobrusskypohar.cz

odkaz na facebookovou stránku stadionu v Dobrušce: https://www.facebook.com/Městský-stadion-Václava-Šperla-v-Dobrušce-446735965493531/?fref=ts (tam se dozvíte o všech sportovních i kulturních akcích, které se budou konat - například jeden z největších florbalových turnajů v ČR - Open cup Dobruška - 100 týmů!) 
--
S pozdravem
Martin Eimann
Manažer DoPo
Mobil: 778763756
Email: eimann.martin@seznam.cz
Dobrušský pohár ve futsalu
Web: www.dobrusskypohar.cz
Email: dobrusskypohar@seznam.cz

Novinky
archiv novinek