Úvod Novinky Letos DoPo jednodenní!

Letos DoPo jednodenní!

Letos DoPo jednodenní!
18.06.2019

Turnaj mužů se celý odehraje v sobotu 20. července 2019. 

Dobrý den, dne 18.6.2019 jsme se rozhodli, že díky menšímu počtu přihlášených týmů v Turnaji mužů (k dnešnímu dni 15 týmů) se turnaj odehraje pouze v sobotu 20.7.2019. Bohužel, úbytek týmů už zastihl i náš turnaj, a tak poprvé v historii pořádní Dobrušského poháru jsme nuceni uspořádat pouze jednodenní turnaj. Turnaj mužů má pro letošní rok sníženou kapacitu na 35 týmů s tím, že by se v sobotu dopoledne mohlo odehrát 7 základních skupin po 5 týmech. Po poledni by následovalo už play-off s finálovým zápasem okolo 19 hodiny. Záleží ale na konečném počtu přihlášených mužstev.

Stále je možnost v areálu turnaje stanovat od pátku až do neděle. Turnaj uzavře večerní zábava se skupinou Rocksorry, která vypukne od 20 hodin přímo v areálu turnaje. 


Stále je tedy možnost přihlásit Váš tým na náš turnaj do Dobrušky, a to vyplněním elektronické přihlášky na našem webu. Odpadá možnost preferovat dopolední nebo odpolední skupinu. Jediné co můžeme týmům z větší vzdálenosti garantovat je to, že se je pokusíme nalosovat tak, aby rozehrávaly svoji skupinu déle (tedy druhý, popřípadě třetí zápas ve skupině). 

Doufáme, že naopak nějaké týmy na jednodenní turnaj nalákáme, protože víme, že na dvoudenní turnaj se už asi málokomu chce jet – ale takový je bohužel asi trend, když se podíváme na obdobné turnaje, které také zaznamenávají pokles. 

V Turnaji žen je přihlášeno už 11 mužstev a stále zbývají 4 volná místa. Ženy turnaj rozehrají v 12:15 a turnaj vyvrcholí okolo 18:30. 

V Turnaji veteránů jsou přihlášena 4 mužstva a do zaplnění kapacity turnaje zbývá 6 volných míst. Turnaj se rozehraje okolo 8 hodiny ranní a vyvrcholí okolo 12-13 hodiny. 

Všem doposud přihlášeným týmům se omlouváme, ale doufáme, že náš krok pochopíte. V případě nějakého problému mě neváhejte telefonicky kontaktovat.

S pozdravem 
Martin Eimann
Manažer DoPo
Mobil: 778 763 756
Email: eimann.martin@seznam.cz
Dobrušský pohár ve futsalu
Web: www.dobrusskypohar.cz
Email: dobrusskypohar@seznam.cz

Novinky
archiv novinek