Úvod Novinky Hledáme sponzory

Hledáme sponzory

Hledáme sponzory
04.01.2013

Máte také zájem podpořit Dobrušský pohár ve futsalu?

Tento tradiční turnaj pořádá klub F.C. Santus Dobruška už od roku 1989. Dodnes nás sponzorují výhradně místní firmy a samozřejmě naše město – Dobruška. Vždy jsme náš turnaj brali jako tradiční a málonákladový turnaj. Máme poměrně početnou skupinu známých, kteří se sejdou jednou za rok a nám jako klubu F.C. Santus Dobruška dobrovolně pomůžou s organizací turnaje(prodej ve stánku, příprava areálu, organizace,…). Pro nás jako pořadatele je turnaj futsalovým svátkem, každý z nás se na tento víkend těší a nemůže se ho dočkat. Samozřejmě příprava takového turnaje není otázkou dne čí týdne, ale minimálně 3 měsíců, během kterých se vedení turnaje schází každý týden a připravuje a zajišťuje mnoho podstatných věcí tak, aby turnaj byl pro týmy a hráče každý rok maximálně připravený, zajímavý a nezapomenutelný. Proto se v posledních letech snažíme ,,jít s dobou´´ a přinést do turnaje i pár novinek a zajímavostí. V loňském roce jsme turnaj rozšířili o turnaj žen, který měl v době turnaje skvělé odezvy a pro cca 500 diváků, kteří sledovali v sobotu podvečer dámské finále, to byl nezapomenutelný zážitek. Měli jsme připravených a vymyšlených více novinek, ale s ohledem na finanční zabezpeční jsme je museli vynechat. Například: vodní fotbálek, vylepšenu večerní zábavu v podobě známého hosta či skupiny, pořadatelská trička (například i s Vaší reklamou) a další.

Kdybyste měli možnost a chuť jakýmkoliv způsobem pomoci s přípravou dalšího ročníku turnaje – který se odehraje 20.7. a 21.7. tohoto roku - můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle 775 08 09 00, nebo na emailu dobrusskypoha@seznam.cz.

Vy nám, my Vám.

Samozřejmě, že naše spolupráce by byla podmíněna z obou stran, a proto Vám v pár bodech popíšu, co můžeme nabídnout:

  • propagaci Vaší firmy či organizace na našich nových stránkách www.dobrusskypohar.cz. Tam Vám nabídneme zviditelnění na úvodní straně úplně dole v panelu pro naše sponzory, kde přes Vaše logo bude odkázáno na případné internetové stránky. Dále pak bude v záložce „sponzoři“ uveden krátký popis vaší firmy či organizace. Je také možné zveřejnit na našich stránkách článek o naší spolupráci, doplněný různými soubory ke stažení a fotografiem. 
  • Budete zveřejněni (například onen článek) na našem facebooku. 
  • Vaše logo zveřejníme na našem plakátu cca jeden měsíc před turnajem.
  • Vaše logo uvedeme mezi sponzory v naší brožuře, kterou vytváříme přímo k našemu turnaji a kterou dostane při prezentaci týmů každý tým a bude také dostupná fanoušků a dalším. Zde Vám také můžeme nabídnout jednu či půl stránky pro Vaše potřeby.
  • V době turnaje Vám nabídneme prostor pro Váš propagační banner, v rozhlase se o Vás zmíníme mezi partnery turnaje a také budete uvedeni na naší nástěnce formou výčtu sponzorů.
  • Samozřejmě, že Vám můžeme nabídnout jakýkoliv prostor - například pro váš propagační či prodejní stánek.
  • Prodávání či používaní vašich výrobků za smluvených podmínek.
  • další po domluvě…

 

Náš turnaj má po celé zemi velmi dobrou pověst a každý rok se do našeho turnaje přihlásí 70 týmů. Víme, že bychom v našem areálu, který se ještě v roce 2013 s největší pravděpodobností rozroste o umělé hřiště, mohli na 18 futsalových hřištích travnatých a 4 s umělým povrchem přivítat až 220 týmů. Ale po letech zkušeností víme, že pro  zorganizování povedeného turnaje stačí mít 70 týmů a věřte, že postarat se o 70 týmů je i tak dost náročné. Naším cílem je turnaj zkvalitňovat a ne moc rozšiřovat, i když do budoucna to vyloučené není. Proto hledáme takového partnera, který by nás v tomto rád podpořil a to jak finančně tak i věcně (ceny pro nejlepší týmy turnaje) či nám pomohl propagovat náš turnaj.

Za klub F.C. Santus Dobruška Martin Eimann.

Novinky
archiv novinek