Úvod Novinky DoPo bude!

DoPo bude!

DoPo bude!
04.06.2020

Rozhodli jsme se turnaj uspořádát v plném jednodenním rozsahu.

Zdravíme všechny příznivce venkovního futsalu! Zdravíme Vás z Dobrušky! 


Je za námi období nejistoty. To na včerejší schůzce pořadatelů DoPo skončilo. Byli prodiskutovány všechny možnosti a nakonec jsme se rozhodli jubilejní 30. ročník Dobrušského poháru uspořádat. A to v neomezeném rozsahu včetně večerní zábavy, možnosti stanování a i našeho domácího občerstvení. Vše je samozřejmě podmíněno tím, že uvolňování omezení díky COVIDu bude probíhat dle plánu a v době turnaje bude povolena účast min. 1000 osob - což dle plánu Vlády ČR by mělo být už na konci června. 


Tímto Vás tedy zvu na Dobrušský pohár ve futsalu, který se uskuteční 18.7.2020 - bude jednodenní s maximální účastí v jednotlivých turnajích: Turnaj mužů max. 24 týmů, Turnaj žen max. 10 týmů a v turnaji veteránů max. 10 týmů - celkem tedy 44 mužstev. 


Nejdůležitější informací je možnost přihlásit se na letošní turnaj maximálně do 30.6.2020! A to včetně úhrady startovného. Jestli do 30.6. nebude naplněna ze 75% kapacita turnaje - pravděpodobně se turnaj zruší a startovné se Vám vrátí - to doufám, že se nestane a budete mít chuť přijet do Dobrušky na krásné připravené travnaté plochy.   


Proto prosím zájemce o co nejrychlejší přihlášení a úhradu startovného - rozhoduje datum úhrady startovného!   Startovné do 30.6.2020: (změna!)

 

  • Startovné Turnaj mužů:  1000,- Kč
  • Startovné Turnaj žen: 700,- Kč
  • Startovné Turnaj veteránů: 700,- Kč

 

http://www.dobrusskypohar.cz/prihlaska


https://www.facebook.com/dobrusskypohar/


S pozdravem Martin Eimann, manažer DoPo. 

 

-- 
Martin Eimann
Manažer DoPo
Mobil: 778 763 756
Email: eimann.martin@seznam.cz
Dobrušský pohár ve futsalu
Web: www.dobrusskypohar.cz
Email: dobrusskypohar@seznam.cz

Novinky
archiv novinek