Úvod Novinky DoPo 2020

DoPo 2020

DoPo 2020
10.02.2020

Zdravíme všechny příznivce venkovního futsalu! Zdravíme Vás z Dobrušky! 

Je to až neuvěřitelné, ale v roce 2020 uspořádáme již 30. ročník našeho turnaje! První ročník se uskutečnil v roce 1989, kdy jsem ještě ani nebyl na světě. Během těch mnoha let se náš turnaj různě vyvíjel a rozšiřoval. Vrcholem, co se týče počtu účastníků, byl rok 2016, kdy se turnaje zúčastnilo celkem 75 týmů! Bohužel, v posledních pár letech týmy začaly ubývat. S loňskými 41 zúčastněnými týmy jsme se vrátili do let na přelomu nového milénia. Taková je bohužel realita, nepotkala pouze náš turnaj, ale většinu podobných. Z toho usuzujeme, že to není nutně naše chyba. I když, samozřejmě, vždy je co zlepšovat.

Tím, že náš pořadatelský tým po třiceti ročnících již „stárne“ a zvýšený zájem týmů rovněž neočekáváme, rozhodli jsme se zůstat u loňského modelu turnaje. Opět tedy bude jednodenní, přičemž se během celého dne odehrají všechny tři turnaje. V sobotu v podvečer se tedy po sobě odehrají finále Turnaje žen i mužů. Doufáme tedy, že stejně jako v loňském roce zůstane až do konce na místě velké množství fanoušků, kteří dokáží vytvořit skvělou atmosféru. Po finálových zápasech bude následovat tradiční hudební zábava, která celý turnaj uzavře. Jen připomínáme, že pro zájemce o přespání jsou připraveny travnaté plochy ke stanování.

Jednou z novinek tohoto ročníku je zvýhodněné startovné při platbě do 15. května. Důvod je jasný, chceme mít co nejdříve jistý počet účastníků. V posledních letech týmy potvrzovaly svoji účast až těsně před turnajem, což byl z pořadatelského hlediska velký problém. Jako pořadatelé však potřebujeme mít jistotu daleko dříve kvůli plánování herního systému, zajištění adekvátního počtu občerstvení apod.

Tímto Vás všechny zveme na náš „rodinný“ turnaj do Dobrušky, na perfektně připravených sedm travnatých hřišť! Jelikož letos je rok velkých výročí, máte se určitě na co těšit. Postupně Vám budeme představovat novinky. Letos oslavíme 30. ročník Dobrušského poháru ve futsalu, náš pořadatelský klub FC Santus Dobruška oslaví 40. narozeniny od založení klubu a město Dobruška oslaví neuvěřitelných 700 let od první zmínky o našem městě.

Pokud nechcete na oslavách chybět, přihlaste svůj tým na našem webu www.dobrusskypohar.cz a co nejdříve uhraďte startovné. Kapacita turnaje je omezená na 24 týmů v Turnaji mužů, 10 týmů v Turnaji žen a 10 týmů v Turnaji veteránů. Kdo dříve zaplatí startovné, ten bude mít jistotu účasti.

S pozdravem Martin Eimann, manažer DoPo.

 

Novinky
archiv novinek