Úvod Novinky DoPo 2019

DoPo 2019

DoPo 2019
18.01.2019

Přihlaste svůj tým na DoPo 2019! Turnaj mužů, Turnaj žen a Turnaj veteránů.

                Dobrý den, chtěl bych Vám popřát všechno nejlepší do nového roku 2019 a mnoho sportovních úspěchů. Rok 2019 je pro náš turnaj opět jubilejní. První ročník se totiž uskutečnil již před 30 lety v roce 1989. Je to tedy neuvěřitelných 30 let co Santus pořádá turnaj v malé kopané – posléze ve futsalu.

                Letošní Dobrušský pohár ve futsalu se uskuteční v termínu 20. července a to ve stejném formátu jako v předešlých letech. Uspořádáme opět tři turnaje – Turnaj mužů, Turnaj žen a Turnaj veteránů nad 40 let. V sobotu se rozehrají základní skupiny v Turnaji mužů – dopolední a odpolední, dopoledne se uskuteční Turnaj veteránů a odpoledne Turnaj žen. V neděli přijdou na řadu postupové skupiny mužů a následovat bude atraktivní play-off, kde se okolo 15 hodiny dozvíme již devětadvacátého vítěze DoPo. Ubytování si každý tým zajišťuje sám, popřípadě od pátku je možné bezplatné stanování přímo v areálu turnaje. Po celý víkend budeme opět nabízet pestré domácí občerstvení a v sobotu večer se uskuteční koncert, ještě neznáme kapely.

                Oproti loňskému ročníku, se opět vrátíme na travnaté plochy. V průběhu jara bude dokončen hlavní stadion pro fotbalisty a atleti. A nic nebude bránit k využití všech 7 travnatých futsalových hřišť. Startovné zůstává nezměněno a to následovně: Turnaj mužů: 1000 Kč, Turnaj žen 600 Kč a Turnaj veteránů 500 Kč.

                Přihlásit Váš tým můžete už nyní a to na našem webu www.dobrusskypohar.cz – v sekci přihláška – vyplňte elektronickou přihlášku.     

Novinky
archiv novinek