Úvod FC Santus Referáty

Referáty

FC Santus Dobruška - Štroncek 2:4

15.02.2016
Vyrovnaný zápas, v němž jsme v prvním poločase měli mnoho šancí, bohužel bez efektu, a v druhém poločase již došly síly.
celá aktualita

FC Santus Dobruška - FC Hespro HK 3:12

10.02.2016

špatný výkon všech...

FC Santus Dobruška - Gybsy Brasil 4:5

10.02.2016

Vyrovnaný zápas, který se rozhodl až ke konci utkání.

11.01.2016

V odvetě jsme ne neponaučili a po našich chybách šla Řešetka rychle do vedení 5:1 a zaslouženě opět vyhráli.

FC Santus Dobruška - FC Hespro HK 5:1

03.01.2016

Výborný zápas, a zasloužená výhra proti prvnímu týmu soutěže.

FC Santus Dobruška - SK Řešetova Lhota 2:12

03.01.2016

Totální selhání. A zasloužené vítězství hostů.

FC Santus Dobruška - Gipsy Brasil HK 4:1

16.12.2015

Jednoznačné vítězství.

FC Santus Dobruška - Štroncek 4:5

16.12.2015

Po poločase to vypadalo se Santusem hodně špatně, prohrávali jsme 0:3. Ale během prvních 6 minut druhého poločasu jsme dokázali vyrovnat a soupeř se ještě vyfauloval a to do konce utkání zbývalo 12 minut! Bohužel téměř po vyrovnání na 3:3 si srazil nešťastně míč za vlastního brankáře Daniel Eimann. Poté jsme se konečně dostali k první ''desídce'' - tu Aleš Hašek s přehledem proměnil. Dále se hrál vyrovnaný zápas, se šancemi na obuch stranách. Asi dvě minuty před koncem neuhlídal Kováč protihráče a ten vstřelil vedoucí gól. Minutu před koncem utkání jsme si vzali oddychový čas. Zkusili jsme hrát v 5 v poli. Celkem dobře jsme je rozebrali a oni 30 sekund před koncem udělali další faul. Bohužel další ''desídku'' Hašek už neproměnil a utkání skončilo naší první porážkou.

02.12.2015

Vynikající výkon celého týmu, hattrickem se blýskl Marek Brich.

FC Santus Dobruška - Flamengo HK B 5:1

02.12.2015

Po bezbrankovém prvním poločasu, jsme výborně vztoupili do druhé půle. Pomohlo nám i vyloučení hostujícího brnakáře.

FOSP Ř. Lhota - FCS Dobruška 6:2

Náhled není k dispozici
16.05.2014

Nepovedené utkání ukončilo šňůru pěti výher v řadě. Hrálo se na malém a nekvalitním hřišti ve Studnici.

FCS Dobruška - So V. Dřevíč 0:5

16.05.2014

Také nepovedené utkání, kde zvítězilo jasně lepší mužstvo.

So Žďárky B - FCS Dobruška 1:6

03.05.2014

Pátý jarní zápas a pátá jarní výhra. Potřetí se nám také podařilo zvítězit výsledkem 6:1. Hattrickem se blýskl Jiří Kováč. Tímto vítězstvím jsme se také dostali na průběžnou třetí příčku Okresního přeboru.

FCS Dobruška - So Žďárky A 3:2

03.05.2014

Podceněním soupeře z naší strany a ze zblokované přihrávky se hosté ujali nečekaně vedění. Zápas poté otočil dvěma hezkými akcemi Adam Junek a další branku přidal Ondřej Koláčný. Hosté v závěru už jen snížili.

FCS Dobruška - So Žďárky B 3:0

03.05.2014

Těžký zápas, který rozhodl dvěma přesnými zásahy Pepa Kupka.

FCS Dobruška - Orel Zbečník 6:1

26.04.2014

I druhý zápas prvního jarního kola jsme vyhráli, dokonce i stejným brankovým rozdílem.

FK Vernéřovice - FCS Dobruška 1:6

26.04.2014

První jarní zápas pod širým nebem, na šotolině ve Dřevíči, jsme bravurně zvládli. Hattrickem se blýskl Pepa Kupka.