Úvod DoPo 2019 Turnaj mužů

Turnaj mužů

20. ČERVENCE - 08:30 

Skupina A

hřiště č. 4 1 2 3 4 5 6 body skóre poř.
1 Flamengo Hradec Králové  

3 : 0 k

4 : 0 2 : 0 9 : 0 6 : 0 15 24 : 0 1.
2 FC Holosmetky Praha 0 : 3k   0 : 3k
 0 : 3k  0 : 3k  0 : 3k 0 0 : 15 6.
Omen Tattoo Jeseník 0 : 4 3 : 0 k
   1 : 0
3 : 1   4 : 1 12 11 : 6 2.
FC Santus Dobruška 0 : 2 3 : 0 k 0 : 1   9 : 0
2 : 0 9 14 : 3 3.
5 SK Dobruška 0 : 9 3 : 0 k 
1 : 3 0 : 9   2 : 5 3 6 : 26 5.
6 FC Eros Ostrava 0 : 6 3 : 0 k  1 : 4 0 : 2 5 : 2   6 9 : 14 4.

 



Skupina B 

hřiště č. 5 1 2 3 4 5 6 body skóre poř.
1 Fans Dobruška  

1 : 6

1 : 5 0 : 8 0 : 5 3 : 4 0 5 : 28 6.
2 FC Prostějov 6 : 1

 

  1 : 4 6 : 2 4 : 3 6 : 1 12 23 : 11 2.
3 SFC Rebels Zábřeh n.M. 5 : 1 4 : 1   3 : 2 0 : 0 7 : 1 13 19 : 5 1.
4 Bumiko Děčín 8 : 0 2 : 6 2 : 3   0 : 1 6 : 3 6 18 : 13 4.
5 Atletico Chuligán Dobruška 5 : 0 3 : 4 0 : 0 1 : 0   6 : 1 10 15 : 5 3.
6 Tým zelených Rychnov n. K. 4 : 3 1 : 6 1 : 7  3 : 6 1 : 6   3 10 : 28 5.





Skupina C

hřiště č. 6   1     2       3      4     5      6     body skóre poř.
1 Golden Guns HK   4 : 0 5 : 0 2 : 3 6 : 2 4 : 0 12 21 : 5 2.
2 Bezgólová výhra Ostrava  0 : 4   0 : 3
1 : 2 2 : 4 1 : 1 1 4 : 14 6.
3 Frantic Dogs HK 0 : 5
3 : 0   2 : 3
2 : 2 2 : 1 7 9 : 11 4.
4 F.C. Louka Košťany 3 : 2 2 : 1 3 : 2   1 : 4 1 : 0 12 10 : 9 1.
5 Nanuk All Stars Slaný 2 : 6 4 : 2 2 : 2 4 : 1   3 : 0 10 15 :11 3.
6 Ať to teče Dobruška 0 : 4
1 : 1 1 : 2 0 : 1 0 : 3   1 2 : 11 5.

 

 

Skupina D

hřiště č. 7 1 2 3 4 5 6 body skóre poř.
1 Altov Loštice   5 : 2 2 : 8 1 : 5 1 : 5 0 : 12 3 9 : 32 5.
2 FC Daniel Prostějov 2 : 5   0 : 7 0 : 6 0 : 6 0 : 12 0 2 : 36 6.
3 Indiana Plumlov 8 : 2 7 : 0   6 : 0 4 : 2 2 : 8 12 27 : 12 2.
4 PK Hunáč 5 : 1 6 : 0 0 : 6   1 : 3 1 : 4 6 13 : 14 4.
5 STS Chvojkovice  5 : 1 6 : 0 2 : 4 3 : 1   1 : 3 9 17 : 9 3.
6 AC Gamaspol Jeseník 12 : 0 12 : 0 8 : 2 4 : 1 3 : 1   15 39 : 4 1.



Osmifinále:
 Osmifinále č.1: 1A - 4D   Flamengo HK - PK Huňáč Praha 3:0
Osmifinále č.2: 2B - 3C   FC Prostějov - Nanuk All Stars Slaný 5:1
Osmifinále č.3: 1D - 4A   AC Gamaspol Jeseník - SK Dobruška 11:1
Osmifinále č.4: 2C - 3B   Golden Guns HK - Atletico Chuligán Dobruška 2:0
Osmifinále č.5: 1B - 4C   SFC Rebels Zábřeh n.M.  Frantic Dogs HK 8:0
Osmifinále č.6: 2A - 3D   Omen Tatto Jeseník - STS Chvojkovice 2:1
Osmifinále č.7: 1C - 4B   FC Louka Košťany - Bumiko Děčín 1:3
Osmifinále č.8: 2D - 3A   Indiana Plumlov - FC Santus Dobruška 7:1
 
Čtvrtfinále:
čtvrtfinále č.1: Vítěz osmif. č.1 - Vítěz osmif. č.2   Flamengo HK - FC Prostějov 5:0
čtvrtfinále č.2: Vítěz osmif. č.3 - Vítěz osmif. č.4   AC Gamaspol Jeseník - Golden Guns HK 0:0 pen. 0:1
čtvrtfinále č.3: Vítěz osmif. č.5 - Vítěz osmif. č.6   SFC Rebels Zábřeh n.M. - Omen Tatto Jeseník 3:0
čtvrtfinále č.4: Vítěz osmif. č.7 - Vítěz osmif. č.8   Bumiko Děčín - Indiana Plumlov 0:3
 
Semifinále:
Semifinále č.1: Vítěz čtvrtf. č.1 - Vítěz čtvrtf. č.2   Flamengo HK - Golden Guns HK 1:3
Semifinále č.2: Vítěz čtvrtf. č.3 - Vítěz čtvrtf. č.4   SFC Rebels Zábřeh n.M. - Indiana Plumlov 0:1

Utkání o 3. místo:
Poražený semif. č.1 - Poražený semif. č.2  Flamengo HK - SFC Rebels Zábřeh n.M. 3:0

Finále:
Vítěz semif. č.1 - Vítěz semif. č.2   Golden Guns HK - Indiana Plumlov 4:6

Nejlepší brankář: Procházka Zdeněk (Flamengo HK) - obdržel pouze 3 branky
Kanonýr turnaje: Kaďorek Lukáš (Indiana Plumlov) - 21 branek
Nejužitečnější hráč: Drozd David (Golden Guns HK)
Cena fair play Hanky Douckové: Sbor ROZHODČÍCH
Novinky
archiv novinek