Úvod DoPo 2018 Turnaj mužů

Turnaj mužů

14. - 15. ČERVENCE - 08:00 

Letošního turnaje se zúčastní 32 týmů. Týmy jsou rozděleny do čtyř osmičlených skupin. Dvě skupiny se rozehrají v sobotu dopoledne a zbylé dvě skupiny se rozehrají v sobotu odpoledne. Každý tým odehraje celkem 7 zápasů a to v sobotu čtyři zápasy a v neděli dopoledne zbylé tři zápasy. Do osmifinále postoupí čtyři nejlepší týmy z každé skupiny. (počty odehraných zápasů jsou stejné jako v předešlých letech, v sobotu 4 zápasy a v neděly 3 zápasy + play-off.)  

Skupina A

hřiště č. 4 a 5 1 2 3 4 5 6 7 8 body skóre poř.
1 SK Frantic Dogs HK    4 : 2   2 : 1   3 : 2   0 : 3   6 :0   1 : 7   5 : 0  15 21:15 2.
2 FC Louka Košťany 2 : 4   5 : 3 3 : 1 1 : 0 3 : 0 7 : 3 5 : 0 18 26:11 1.
3 AC Gamaspol Jeseník 1 : 2 3 : 5   4 : 0 3 : 0

15 : 0

5 : 0 5 : 0 15 36:7 3.
4 Altov Loštice 2 : 3 1 : 3 0 : 4   1 : 4 4 : 0 2 : 2 12 : 4 7 22:20 6.
5 FC Santus Dobruška 3 : 0 0 : 1 0 : 3 4 : 1   5 : 0 0 : 1 8 : 1 12 20:7 5.
6 Ať to teče Dobruška 0 : 6 0 : 3 0 : 15 0 : 4 0 : 5   2 : 3 4 : 2 3 6:38 7. 
7 STS Chvojkovice 7 : 1 3 : 7 0 : 5 2 : 2 1 : 0 3 : 2   5 : 3 13 21:20  4.
8 Flamengo Ústí n. L. 0 : 5 0 : 5 0 : 5 4 : 12 1 : 8 2 : 4 3 : 5   0 10:44  8.

 

Skupina B

hřiště č. 6 a 7 1 2 3 4 5 6 7 8 body skóre poř.
1 Wayne´s team N.M.n.M.    1 : 2   6 : 1   10 : 0   6 : 3   1 : 1   6 : 1    1 : 3  13 31:11 5.
2 Flamengo Hradec Králové 2 : 1   3 : 1 7 : 0 1 : 3 2 : 1 5 : 0 1 : 6 15 21:12 3.
3 Union Kostelec 1 : 6 1 : 3   3 : 1 2 : 10 1 : 4 2 : 5 0 : 7 3 10:36 7.
4 FANS Dobruška 0 : 10 0 : 7 1 : 3   1 : 8 0 : 3 2 : 0 2 : 3 3 6:34 8.
5 Atletico Chuligán Dobruška 3 : 6 3 : 1 10 : 2 8 : 1   3 : 4 5 : 1 9 : 2 15 41:17 2.
6 RB Pardubice 1 : 1 1 : 2 4 : 1 3 : 0 4 : 3   3 : 1 2 : 2 14 18:10 4. 
7 CA Boca Juniors Ústí n.L. 1 : 6 0 : 5 5 : 2 0 : 2 1 : 5 1 : 3   0 : 4 3 8:27  6.
8 Lukec tým Brno 3 : 1 6 : 1 7 : 0 3 : 2 2 : 9 2 : 2 4 : 0   16 27:15  1.

 

14. - 15. ČERVENCE - 13:30 

Skupina C

hřiště č. 4 a 5 1 2 3 4 5 6 7 8 body skóre poř.
1 Golden Guns HK    2 : 1   7 : 1   6 : 0   6 : 2   5 : 0   5 : 1   5 : 0  21 36:5 1.
2 SFC Rebels Šumperk 1 : 2   3 : 0 1 : 3 7 : 0 9 : 1 5 : 1 5 : 0 15 31:7 3.
3 Omen Tattoo Jeseník 1 : 7 0 : 3   1 : 3 3 : 1 5 : 0 2 : 4 4 : 0 9 16:18 5.
4 Klub Sportowy Pilawianka 0 : 6 3 : 1 3 : 1   5 : 2 5 : 0 4 : 0 12 : 3 18 32:13 2.
5 Norwich Hlinsko 2 : 6 0 : 7 1 : 3 2 : 5   4 : 0 2 : 6 5 : 1 6 16:28 6.
6 FC EROS 97 Ostrava 0 : 5 1 : 9 0 : 5 0 : 5 0 : 4   0 : 9 1 : 6 0 2:43 8. 
7 Bobr team Praha 1 : 5 1 : 5 4 : 2 0 : 4 6 : 2 9 : 0   5 : 3 12 26:21  4.
8 FC Rychlý brka HK 0 : 5 0 : 5 0 : 4- 3 : 12 1 : 5 6 : 1 3 : 5   3 13:37  7.

 

Skupina D

hřiště č. 6 a 7 1 2 3 4 5 6 7 8 body skóre poř.
1 Šilhavé husy Hlinsko    1 : 3   2 : 4   2 : 4   10 : 1   0 : 5   5 : 0   0 : 5  3 15:22 6.
2 Columbia Řetenice 3 : 1   2 : 1 0 : 2 5 : 0 4 : 1 5 : 0 2 : 2 16 21:7 3.
3 Dostihový Krocani Jeseník 4 : 2 1 : 2   1 : 5 5 : 0 6 : 7 5 : 0 0 : 2 9 22:18 5.
4 Komáři Filipov 4 : 2 2 : 0 5 : 1   5 : 0 3 : 0 5 : 0 3 : 2 21 27:5 1.
5 Žongle z Romadůru Praha 1 : 10 0 : 5 0 : 5 0 : 3   1 : 7 5 : 0 0 : 14 3 7:46 7.
6 Závodní hostinec Česká Ves 5 : 0 1 : 4 7 : 6 0 : 3 7 : 1   5 : 0 0 : 6 12 25:20 4. 
7 PK Hunáč Praha 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5   0 : 5 0 0:30  8.
8 Indiana Plumlov 0 : 5 2 : 2 2 : 0 2 : 3 14 : 0 6 : 0 5 : 0   16 36:5  2.

 

Osmifinále:
Osmifinále č.1: 1A - 4D   FC Louka Košťany - Závodní hostinec Česká Ves 3:1
Osmifinále č.2: 2B - 3C   Atletico chuligán Dobruška - Rebels Šumperk 2:2, pen. 2:3
Osmifinále č.3: 1D - 4A   Komáři Filipov - STS Chvojkovice 4:1
Osmifinále č.4: 2C - 3B   Klub Sportowy Pilawianka - Flamengo Hradec Králové 1:5 
Osmifinále č.5: 1B - 4C   Lukec tým Brno - Bobr team Praha 6:4
Osmifinále č.6: 2A - 3D   Frantic Dogs Hradec Králové - Columbia Řetenice 2:0
Osmifinále č.7: 1C - 4B   Golden Guns Hradec Králové - RB Pardubice 4:1
Osmifinále č.8: 2D - 3A   Indiana Plumlov - AC Gamaspol Jeseník 1:1, pen. 1:2
 
Čtvrtfinále:
čtvrtfinále č.1: Vítěz osmif. č.1 - Vítěz osmif. č.2   FC Louka Košťany - Rebels Šumperk 3:5
čtvrtfinále č.2: Vítěz osmif. č.3 - Vítěz osmif. č.4   Komáři Filipov - Flamengo Hradec Králové 1:1, pen. 2:1
čtvrtfinále č.3: Vítěz osmif. č.5 - Vítěz osmif. č.6   Lukec tým Brno - Frantic Dogs Hradec Králové 1:0
čtvrtfinále č.4: Vítěz osmif. č.7 - Vítěz osmif. č.8   Golden Guns Hradec Králové - AC Gamaspol Jeseník 3:1
 
Semifinále:
Semifinále č.1: Vítěz čtvrtf. č.1 - Vítěz čtvrtf. č.2   Rebels Šumperk - Komáři Filipov 3:2
Semifinále č.2: Vítěz čtvrtf. č.3 - Vítěz čtvrtf. č.4   Lukec tým Brno - Golden Guns Hradec Králové 0:1

Utkání o 3. místo:
Poražený semif. č.1 - Poražený semif. č.2   Komáři Filipov - Lukec tým Brno 3:3, pen. 2:0

Finále:
Vítěz semif. č.1 - Vítěz semif. č.2   Rebels Šumperk - Golden Guns Hradec Králové 3:5

Nejlepší brankář: Martin Dittert (Lukec tým Brno) - 20 branek
Kanonýr turnaje: Milan Klimeš (Lukec tým Brno)
Nejužitečnější hráč: Vítězslav Hrubý (Golden Guns Hradec Králové)
Cena fair play Hanky Douckové: mužstvo FC Santus Dobruška
Novinky
archiv novinek