Úvod DoPo 2017 Turnaj veteránů

Turnaj veteránů

Turnaj veteránů (roč. nar. 1977 a starší)

Skupina A

   hřiště č.7 Rychnov Santus Orel Goal Gamaspol Bláža b. sk. poř.
1. Sokolíci Rychnov n.K. - 7 : 1 4 : 1 3 : 0 0 : 0 0 : 2 10 14:4 2.
2. FC Santus Dobruška 1 : 7 1 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 8 0 4:24 6.
3. Orel Zbečník 1 : 4 3 : 1 3 : 2 2 : 0 0 : 0 10 9:7 3.
4. Goal Dobruška 0 : 3 3 : 1 2 : 3 0 : 3 0 : 3 3 5:13 5.
5. AC Gamaspol Jeseník 0 : 0 3 : 1 0 : 2 3 : 0 - 0 : 3 7 6:6 4.
6. Bláža tým HK 2 : 0 8 : 0 0 : 0 3 : 0 3 : 0 - 13 16:0 1.
 

Pořadí zápasů v sobotních skupinách: 3-4, 2-5, 1-6, 2-3, 6-4, 5-1, 6-2, 5-3, 1-4, 5-6, 4-2, 3-1, 4-5, 3-6, 1-2

Hrací doba: 2x8 minut

Turnaj veteránů je pro hráče narozené v roce 1977 a starší, tzn. pro hráče, kteří v letošním roce dosáhnou minimálně čtyřiceti let.

Pořadatelé si vymezují právo zkontrolovat doklad totožnosti při jakýchkoli pochybnostech o věku hráče. V případě nedodržení věkové hranice budou všechny zápasy, ve kterých hráč nastoupil, kontumávány ve prospěch soupeře.  

O konečném pořadí v sobotních základních a nedělních skupinách vždy rozhoduje:

  1. větší počet získaných bodů ve skupině
  2. větší počet získaných bodů ze vzájemných utkání
  3. větší rozdíl branek ze vzájemných utkání
  4. větší počet vstřelených branek ze vzájemných utkání
  5. větší rozdíl branek ze všech utkání ve skupině
  6. větší počet vstřelených branek ze všech utkání ve skupině
  7. los

Turnaj veteránů (roč. nar. 1977 a starší)

Skupina B

   hřiště č.7 Žemla Letohrad Atletiko Sokol Indiana b. sk. poř.
1. Žemla Old Childrens´ Group -
1 : 4 1 : 4 4 : 0 0 : 2 3 6:10 4.
2. Stará garda Letohrad 4 : 1 0 : 1 9 : 0 5 : 3 9 18:5 2.
3. Atletico chuligán Dobruška 4 : 1 1 : 0 8 : 1 2 : 2 10 15:4 1.
4. Sokol Rychnov n.K. 0 : 4 0 : 9 1 : 8 0 : 7 0 1:28 5.
5. Indiana Plumlov 2 : 0 3 : 5 2 : 2 7 : 0 - 7 14:7 3.
 

Pořadí zápasů: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

Hrací doba: 2x8 minut

Turnaj veteránů je pro hráče narozené v roce 1977 a starší, tzn. pro hráče, kteří v letošním roce dosáhnou minimálně čtyřiceti let.

Pořadatelé si vymezují právo zkontrolovat doklad totožnosti při jakýchkoli pochybnostech o věku hráče. V případě nedodržení věkové hranice budou všechny zápasy, ve kterých hráč nastoupil, kontumávány ve prospěch soupeře.  

O konečném pořadí v sobotních základních a nedělních skupinách vždy rozhoduje:

  1. větší počet získaných bodů ve skupině
  2. větší počet získaných bodů ze vzájemných utkání
  3. větší rozdíl branek ze vzájemných utkání
  4. větší počet vstřelených branek ze vzájemných utkání
  5. větší rozdíl branek ze všech utkání ve skupině
  6. větší počet vstřelených branek ze všech utkání ve skupině
  7. los
Semifinále:
Bláža tým HK - Stará garda Letohrad 0:3
Atletico chuligán Dobruška - Sokolíci Rychnov n. K. 2:1

Utkání o 3. místo: Bláža tým HK - Sokolíci Rychnov n. K. 2:2, pen. 5:4
 
Finále: Stará garda Letohrad - Atletico chuligán Dobruška 3:1  

Nejlepší střelec: Marcel Hájek - 9 gólů.

Novinky
archiv novinek