Úvod DoPo 2017 Turnaj mužů

Turnaj mužů

15. ČERVENCE - SOBOTA - 07:30 

Skupina A

  hřiště č. 1  Altov  Gamaspol  Santus Fans  Sběr  body skóre poř.
1 Altov Loštice - 1 : 6 1 : 6 5 : 1 1 : 3 3 8:16 4.
2 AC Gamaspol Jeseník 6 : 1  - 2 : 0 5 : 0 1 : 2 9 14:3 2.
3 FC Santus Dobruška  6 : 1 0 : 2 - 5 : 0 0 : 0 7 11:3 3.
4 Fans Dobruška 1 : 5 0 : 5 0 : 5 - 0 : 4 0 1:19 5.
5 Pozdní sběr Brno 3 : 1 2  : 1 0 : 0 4 : 0  - 10 9:2 1.

 

Skupina B

  hřiště č. 2   Wayne´s Atletico Hunáč  Kolín CA Boca body skóre poř.
1 Wayne´s team Nové  M.n.M. - 0 : 1 5 : 2 3 : 0 0 : 2 6 8:5 3.
2 Atletico chuligán Dobruška 1 : 0  - 2 : 2 0 : 4 4 : 2 7 7:8 2.
3 PK Hunač Praha 2 : 5 2 : 2 - 0 : 3 1 : 1 2 5:11 5.
4 FC Whiteriders Kolín 2007-2017 0 : 3 4 : 0 3 : 0 - 2 : 1 9 9:4 1.
5 CA Boca Juniors Ústí n.L. 2 : 0 2 : 4 1 : 1 1 : 2  - 4 6:7 4.

 

Skupina C

  hřiště č. 3   Play 4 fun Všechno bude  Dewils  Kinders Řešetka  body skóre poř.
1 Play 4 Fun České Meziříčí - 1 : 4 1 : 0 1 : 1 1 : 4 4 4:9 4.
2 Všechno bude HK 4 : 1  - 5 : 1 2 : 4 5 : 2 9 16:8 1.
3 BW Dewils Libštát 0 : 1 1 : 5 - 2 : 2 2 : 4 1 5:12 5.
4 Kinders Dobruška 1 : 1 4 : 2 2 : 2 - 1 : 1 6 8:6 3.
5 SK FOSP Řešetova Lhota 4 : 1 2 : 5 4 : 2  1 : 1  - 7 11:9 2.

 

Skupina D

  hřiště č. 4  Flamengo Frantic Union  Zlej se(n) Alpina  body skóre poř.
1 Flamengo HK - 3 : 1 4 : 0 2 : 0 1 : 1 10 10:2 1.
2 SK Frantic Dogs HK 1 : 3  - 0 : 2 1 : 3 0 : 4 0 2:12 5.
3 Union Kostelec 0 : 4 2 : 0 - 1 : 1 1 : 3 4 4:8 4.
4 Zlej Se(n) Pardubice 0 : 2 3 : 1  1 : 1 - 2 : 1 7 6:5 2.
5 Alpina Slaný 1 : 1 4 : 0 3 : 1 1 : 2  - 7 9:4 3.

15. ČERVENCE - SOBOTA - 13:00 

Skupina E

  hřiště č. 3  Liliputi  Káňata Paskov Odchovanci  Ostrava body skóre poř.
1 Liliputi České Meziříčí - 0 : 6 3 : 2 1 : 6 9 : 0 6 13:14 3.
2 Káňata Broumov 6 : 0  - 5 : 0 0 : 5 9 : 1 9 20:6 2.
3 FC Paskov 2 : 3 0 : 5 - 0 : 10 3 : 4 0 5:22 5.
4 Odchovanci hradeckého fotbalu 6 : 1 5 : 0  10 : 0 - 10 : 0 12 31:1 1.
5 Bezgólová výhra Ostrava 0 : 9 1 : 9 4 : 3 0 : 10  - 3 5:31 4.

 

Skupina F

  hřiště č. 4   Kopyta Norwich Louka Žongl Rozdělov body skóre poř.
1 Kopyta Kostelec n.O. - 3 : 6 2 : 6 3 : 6 0 : 2 0 8:20 5.
2 Norwich Hlinsko 6 : 3  - 1 : 6 1 : 0 3 : 5 6 11:14 3.
3 FC Louka Košťany 6 : 2 6 : 1 - 8 : 2 3 : 5 9 23:10 2.
4 UK Žongl Praha 6 : 3 0 : 1 2 : 8 - 1 : 7 3 9:19 4.
5 AFK Rozdělov Kladno 2 : 0 5 : 3 5 : 3 7 : 1  - 12 19:7 1.

 

Skupina G

  hřiště č. 5  Piławiankia  Komáři Cobra  1FC Indiana  body skóre poř.
1 KS Piławiankia  (PL) - 0 : 5 7 : 3 1 : 5 0 : 4 3 8:17 4.
2 Komáři Filipov 5 : 0  - 10 : 1 2 : 2 0 : 3 7 17:6 3.
3 FC Cobra Ostrava 3 : 7 1 : 10 - 0 : 9 0 : 7 0 4:33 5.
4 1.FC Praha 5 : 1 2 : 2  9 : 0 - 1 : 2 7 17:5 2.
5 Indiana Plumlov 4 : 0 3 : 0 7 : 0 2 : 1  - 12 16:1 1.

 

Skupina H

  hřiště č. 6  Jirkov Bumiko Bobr  Polib Rangers  body skóre poř.
1 FC Jirkov 2000 - 2 : 3 1 : 1 0 : 1 3 : 1 4 6:6 3.
2 Bumiko Děčín 3 : 2  - 5 : 2 0 : 1 3 : 0 9 11:5 2.
3 Bobr team Praha 1 : 1 2 : 5 - 2 : 2 2 : 2 3 7:10 4.
4 Polib hrocha Choceň 1 : 0 1 : 0  2 : 2 - 7 : 0 10 11:2 1.
5 Rangers Brno 1 : 3 0 : 3 2 : 2  0 : 7  - 1 3:15 5.

 

Skupina I

  hřiště č. 7  Hovorany Redbull Omen STS Satyři  body skóre poř.
1 FK Hovorany - 0 : 3 1 : 2 1 : 1 3 : 2 4 5:8 4.
2 Redbull Zábřeh 3 : 0  - 8 : 0 6 : 2 1 : 3 9 18:5 1.
3 Omen Tattoo Jeseník 2 : 1 0 : 8 - 0 : 6 0 : 2 3 2:17 5.
4 STS Chvojkovice 1 : 1 2 : 6 6 : 0 - 5 : 3 7 14:10 2.
5 Satyři Choceň 2 : 3 3 : 1 2 : 0 3 : 5  - 6 10:9 3.

Skupina Červená a modrá - hřiště č. 1

Červená 



body skóre poř.
       Pozdní sběr Brno -
2 : 1 3:0 k 0 : 0  7 5:1 2.

FK Hovorany

1 : 2 3:0 k 1 : 4  3 5:6
3.

Union Kostelec

0:3 k 0:3 k 0:3 k 0 0:9 4.
Redbull Zábřeh 0 : 0 4 : 1 3:0 k 7 7:1 1.





 
 
Modrá         body skóre poř.
FC Whiteriders 2007-2017 Kolín - 5 : 2 2 : 0  0 : 4  6 7:6 2.
1.FC Praha 2 : 5 - 4 : 2  0 : 1 3 6:8 3.
FC Santus Dobruška 0 : 2 2 : 4 - 0 : 2 0 2:8 4.
Bumiko Děčín 4 : 0 1 : 0

2 : 0

- 9 7:0 1.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Zelená a žlutá - hřiště č. 2

Zelená



body skóre poř.
            Všechno bude HK
-
2 : 1 2 : 1 0 : 1 6 4:3 3.

FC Louka Košťany

1 : 2 0:3 k  1 : 7 0 2:12
4.

Wayne´s team N.M.n.M

1 : 2 3:0 k 3 : 2 6 7:4
2.
STS Chvojkovice 1 : 0 7 : 1 2 : 3 6 10:4
1.





 
 
Žlutá         body skóre poř.
Flamengo HK
- 1:3 3 : 0 0 : 1 3 4:4 3.
Káňata Broumov 3 : 1 - 2 : 0 2 : 5 6

7:6

2.
Kinders Dobruška
0 : 3 0 : 2  - 0 : 1 0 0:6 4.
Komáři Filipov 1 : 0 5 : 2 1 : 0  - 9 7:2 1.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Bílá a Hnědá - hřiště č. 3

Bílá



body skóre poř.
     Odchovanci hradeckého fotbalu
-
2 : 1 4 : 0 4 : 0 9 10:1 1.

Zlej se(n) Pardubice

1 : 2 3:0 k 3 : 0 6 7:2 2.

FC Jirkov 2000

0 : 4 0:3 k 1 : 2 0
1:9 4.
Satyři Choceň 0 : 4 0 : 3 2 : 1 3 2:8 3.





 
 
Hnědá         body skóre poř.
AFK Rozdělov Kladno - 1 : 1 0 : 2 0 : 1 1 1:4 4.
SK FOSP Řešetova Lhota 1 : 1 - 5 : 1 3 : 0 7 9:2 1.
Alpina Slaný  2 : 0 1 : 5 - 2 : 0 6 5:5 2.

CA Boca Junior Ústí n.L.

1 : 0 0 : 3 0 : 2 - 3 1:5 3.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Skupina Černá a Fialová - hřiště č. 4

Černá



body skóre poř.

   Indiana Plumlov
-
3:0 k 5 : 0 4 : 2  9 12:2 1.

 Atletico chuligán Dobruška

0:3 k 4 : 0 3 : 0  6 7:3 2.

Liliputi České Meziříčí

0 : 5 0 : 4  2 : 9 0
2:18 4.
Bobr team Praha 2 : 4 0 : 3 9 : 2 3 11:9 3.





 
 
Fialová         body skóre poř.
Polib hrocha Choceň - 0:3 k 0:3 k 0:3 k  0 0:9 4.
AC Gamaspol Jeseník

3:0 k

- 4 : 0  5 : 0 9 12:0 1.
Norwich Hlinsko

3:0 k

0 : 4  - 1 : 0 6 4:4 2.
KS Pilawianka (PL)

3:0 k

0 : 5 0 : 1 - 3 3:6 3.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Osmifinále:
Redbull Zábřeh - Norwich Hlinsko 5:0
Bumiko Děčín - Atletico Chuligán Dobruška 3:2
Wayne´s team Nové Město nad Metují - Alpina Slaný 3:1
Komáři Filipov - ZlejSe(n) Pardubice 1:2,
Odchovanci hradeckého fotbalu - Káňata Broumov 4:1
SK FOSP Řešetova Lhota - STS Chvojkovice 6:4
Indiana Plumlov - FC Whiteriders Kolín 3:0
AC Gamaspol Jeseník - Pozdní sběr Brno 3:0
 
Čtvrtfinále:
Redbull Zábřeh - Bumiko Děčín 3:3, pen. 3:1
Wayne´s team Nové Město nad Metují - ZlejSe(n) Pardubice 1:2
Odchovanci hradeckého fotbalu - SK FOSP Řešetova Lhota 4:1
Indiana Plumlov - AC Gamaspol Jeseník 0:0, pen. 2:3
 
Semifinále:
Redbull Zábřeh - ZlejSe(n) Pardubice 0:2
Odchovanci hradeckého fotbalu - AC Gamaspol Jeseník 2:0
Utkání o 3. místo:
Redbull Zábřeh – AC Gamaspol Jeseník 3:1
Finále:
Odchovanci hradeckého fotbalu – Zlejse(n) Pardubice 4:0
 

Nejlepší brankář: Ondřej Schertler (Redbull Zábřeh)
Kanonýr turnaje: David Drozd (Odchovanci hradeckého fotbalu) 18 gólů
Nejužitečnější hráč: Pavel Drozd (Odchovanci hradeckého fotbalu)

 

Novinky
archiv novinek