Úvod DoPo 2016 Turnaj mužů

Turnaj mužů

16. ČERVENCE - SOBOTA - 07:30 

Skupina A

  hřiště č. 1   Bez šance  Škopek  Santus   Pelhřimov  body skóre poř.
1 Bez šance Ohnišov  -
4 : 2 2 : 3  3 : 0 k 4 : 1  9 13:6 2.
2 Škopek team Děčín  2 : 4  - 0 : 7  3 : 0 k  3 : 1  6 8:12 3.
3 FC Santus Dobruška  3 : 2  7 : 0  - 3 : 0 k  1 : 4  9 14:6 1.
4 Prague Hogs  0 : 3 k  0 : 3 k  0 : 3 k  - 0 : 3 k  0 0:12 5.
5 FC Rozjetý mířidla Pelhřimov 1 : 4
1 : 3  4 : 1  3 : 0 k
 - 6 9:8 4.

 

Skupina B

  hřiště č. 2  Frantic Dogs  Gamaspol   Draci  CA Boca Thunderboys  body skóre poř.
1  SK Frantic Dogs HK -
0 : 11  3 : 4  0 :3  1 : 0  3 4:18 4.
2  AC Gamaspol Jeseník 11 : 0   - 11 : 0  4 : 1  6 : 1  12
32:2 1.
3  Draci Brno 4 : 3  0 : 11  - 1 : 4  3 : 2  6 8:20 3.
4  CA Boca Juniors Ústí n.L. 3 : 0  1 : 4  4 : 1  - 4 : 0  9 12:5 2.
5 Thunderboys Liberec 0 : 1
1 : 6  2 : 3  0 : 4
 - 0 3:14 5.

 

Skupina C

  hřiště č. 3  Prostějov  Legia  Atletico  STS  LSC body skóre poř.
1  Dinamo Prostějov -
1 : 1 0 : 3  1 : 10  0 : 4  1 2:18 5.
2 Legia HK 1 : 1   - 3 : 2  0 : 2  4 : 6  4
8:11 4.
3 Atletico chuligán Dobruška  3 : 0 2 : 3  - 4 : 1  0 : 1  6 9:5 3.
4  STS Chvojkovice 10 : 1  2 : 0  1 : 4  - 5 : 0  9 18:5 1.
5 LSC Crickets HK/Praha 4 : 0
6 : 4  1 : 0  0 : 5
 - 9 11:9 2.

 

Skupina D

  hřiště č. 4   Wayne´s Fans Bukvice  Hlinsko  Alpina  body skóre poř.
1 Hlinečtí bejčci  -
 2 : 0 1 : 3  1 : 1  1 : 2  4 5:6 4.
2  Fans Dobruška  0 : 2  - 1 : 4  1 : 3  2 : 2  1
4:11 5.
3  Wayne´s team NMnM. 3 : 1  4 : 1  - 0 : 0  0 : 0  8 7:2 1.
4  Bukvice Vysoké Mýto  1 :1 3 : 1  0 : 0  -   0 : 0 5 4:4 3.
5 Alpina Slaný 2 : 1
2 : 2 0 : 0  2 : 0
 - 8 6:3 2.

Skupina E

  hřiště č. 5   Show stay Campain  Altov  Relax  Kladno  body skóre poř.
1  Show-stay NMnM. -
3 : 0  0 : 0  1 : 1  3 : 0 k   8 7:1 2.
2 Captain Morgan Dobruška  0 : 3   - 0 : 2  1 : 3  3 : 0 k  3
4:8 4.
3 Altov Loštice  0 : 0  2 : 0  - 1 : 2  3 : 0 k  7 6:2 3.
4  Relax Prostějov  1 : 1 3 : 1  2 : 1  - 3 : 0 k  10 9:3 1.
5 SK Omask Kovo Kladno  0 : 3 k
0 : 3 k  0 : 3 k  0 : 3 k
 - 0 0:12 5.

 

Skupina F

  hřiště č. 6  Union  Kolín  Sokolov  Kinders  Rapid  body skóre poř.
1  Union Kostelec -
2 : 0  7 :0  7 :0  1 : 1  10 17:1 1.
2  FC Whiteriders Kolín 0 : 2   - 3 : 0  2 : 1  0 : 3  6 5:6 3.
3  Honění Sokolov  0 : 7 0 : 3  - 0 : 9  1: 9  0 1:28 5.
4  Kinder Dobruška 0 : 7 1 : 2  9 : 0  - 1 : 2  3 11:11 4.
5 FC Rapid Ústí n.L. 1 : 1
3 : 0  9 : 1  2 : 1
 - 10 15:3 2.

 

Skupina G

  hřiště č. 7   Flamengo Kočičí packy  Vandráci  HS Hany  Bomboocha  body skóre poř.
1  Flamengo HK -
5 : 1  3: 3  9 : 0  5 : 1  10 22:5 1.
2  FG Kočičí packy Semechnice  1 : 5  - 0: 5  3 : 0  3 : 2  6
7:12 3.
3 Vandráci z Ústí n.L.  3 : 3  5 : 0  - 8 : 1  1 : 1  8 17:5 2.
4  HS Hany Dobruška 0 : 9  0 : 3  1 : 8  - 2 : 6  0 3:26 5.
5 Bamboocha Velký Dřevíč 1 : 5 2 : 3  1: 1 6 : 2
 - 4 10:11 4.

 

Atletico chuligán Dobruška

16. ČERVENCE - SOBOTA - 13:00 

Skupina H

  hřiště č. 3  Sparta  Holosmetky  Choceň  Postoloprty  Indiana  body skóre poř.
1  Sparta Miejska Górka -
0 : 4  4 : 0  2 : 1 1 :  10 6 7:15 3.
2 FC Holosmetky  4 : 0  - 6 : 0 10 : 1 0 : 3 9
20:4 2.
3 Černá štika Choceň 0 : 4 0 : 6 - 0 : 3 1 : 12 0 1:25 5.
4  FK Postoloprty 1 : 2 1 : 10 3 : 0 - 2 : 6 3 7:18 4.
5 Indiana Plumlov 10 : 1
3 : 0 12 : 1 6 : 2
 - 12 31:4 1.

 

Skupina I

  hřiště č. 4  Kaštani Devils  Cobra  Louka  Choceň  body skóre poř.
1  Kaštani HK -
5 : 2  6 : 0  3 : 3  2 : 2  8 16:7 2.
2  BW Devils Libštát  2 : 5  - 5 : 1  2 : 6  2 : 6  3
11:18 4.
3 FC Cobra Ostrava  0 : 6  1 : 5  - 1 : 10  1 : 7  0 3:28 5.
4  Louka Košťany  3 : 3 6 : 2  10 : 1  - 0 : 3  7 19:9 3.
5 Polib hrocha Choceň 2 : 2
6 : 2  7 : 1  3 : 0
 - 10 18:5 1.

 

Skupina J

  hřiště č. 5  MCE A Rozdělov  Ostrava  Rangers  Norwich  body skóre poř.
1  MCE Slaný A -
1 : 0  3 : 1  1 : 5  1 : 1  7 6:7 2.
2  AFK Rozdělov Kladno 0 : 1   - 4 : 0  3 : 5  7 : 0  6
14:6 3.
3 Bezgólová výhra Ostrava  1 : 3 0 : 4  - 2 : 9  0 : 2  0 3:18 5.
4  Rangers Brno  5 : 1 5 : 3  9 : 2  - 6 : 1  12 25:7 1.
5 Norwich Hlinsko 1 : 1
0 : 7  2 : 0  1 : 6
 - 4 4:14 4.

 

Skupina K

  hřiště č. 6 Komáři  Red Bull  MCE B   Mambo  Relax body skóre poř.
1  Komáři Filipov -
6 : 0  3 : 0 k  1 : 1  8 : 1  10 18:2 1.
2  Red Bull Zábřeh 0 : 6   - 3 : 0 k  1 : 1  5 : 1  0
9:8 3.
3  MCE Slaný B 0 : 3 k  0 : 3 k  - 0 : 3 k  0 : 3 k  0 0:12 5.
4  Mambo Stračov  1 : 1 1 : 1  3 : 0 k  - 8 : 1  8 13:3 2.
5 Relax Ústí n.L. 1 : 8
1 : 5  3 : 0 k 
 - 3 6:21 4.

Skupina L

  hřiště č. 7  Praha   Furt durch  Bumiko  Jirkov  Paskov body skóre poř.
1 Vyhozený prachy Praha  -
1 : 5 0: 2  3 : 8  1 : 1  1 5:16 5.
2  Furt durch Česká Skalice 5 : 1   - 1 : 1  4 : 0  5 : 1  10
15:3
1.
3 Bumiko Děčín  2 : 0  1 : 1  - 2 : 0  1 : 0  10 6:1 2.
4   FC Jirkov 2000 8 : 3  0 : 4  0 : 2  - 3 : 2  6 11:11 3.
5 FC Paskov 1 : 1
1 : 5  0 : 1  2 : 3
 - 1 4:10 4.

 

Indiana Plumlov

Skupina Červená a modrá - hřiště č. 1

Červená 



body skóre poř.
             FC Santus Dobruška -
3 : 0  3 : 1
0 : 1  6 6:2 2.

Show-stay Nové Město n. Met.

0 : 3  0 : 0  1 : 2  1 1:5
3.

FG Kočičí packy Semechnice

1 : 3 0 : 0  0 : 5
1 1:8
4.
Polib hrocha Choceň 1 : 0 2 : 1
5 : 0
9 8:1
1.





 
 
Modrá         body skóre poř.
AC Gamaspol Jeseník - 3 : 0
7 : 0  11 : 1  9 21:1 1.
FC Rapid Ústí nad Labem 0 : 3
- 3 : 0 k  5 :0
6 8:3 2.
Škopek team Děčín  0 : 7 0 : 3 k  - 2 :6  0 2:16 4.
Rangers Brno 1 : 11 0 : 5  6 : 2  - 3
7:18 3.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Zelená a Žlutá - hřiště č. 2

Zelená



body skóre poř.
             STS Chvojkovice
-
3 : 0  4 : 0
0 : 2  6 7:2 2.

Vandráci z Ústí nad Labem

 0 : 3 5 : 3  1 : 6  3 6:12
3.

FC Whiteriders Kolín

0 : 4  3 : 5  2 : 3
0
5:12
4.
Komáři Filipov 2 : 0
6 : 1
3 : 2
9 11:3
1.





 
 
Žlutá         body skóre poř.
Wayne´s team Nové Město n. Met.
- 0 : 1
1 : 3  2 : 2  1 3:6 4.
FC Holosmetky 1 : 0
- 1 : 3  0 : 1
3 2:4 3.
AFK Rozdělov Kladno
3 : 1  3 : 1  - 3 : 3  7 9:5 1.
Furt durch Česká Skalice  2 : 2 1 : 0  3 : 3  - 5
6:5 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Bílá a Hnědá - hřiště č. 3

Bílá



body skóre poř.
         Relax Prostějov
-
1 : 0  1 : 1
3 : 0  7 5:1 2.

Kaštani Hradec Králové

0 : 1 1 : 4  2 : 0  3 3:5
3.

 Atletico chuligán Dobruška

1 : 1 4 : 1  1 : 0
7
6:2
1.
Bez šance Ohnišov 0 : 3
0 : 2
0 : 1
0 0:6
4.





 
 
Hnědá         body skóre poř.
Union Kostelec n. Orlicí - 3 : 1
2 : 0  1 : 0  9 6:1 1.
MCE Slaný A
1 : 3
- 0 :8  0 : 2
0 1:13 4.
Red Bull Zábřeh
 0 : 2 8 : 0  - 3 : 2  6 11:4 2.

CA Boca Juniors Ústí n. Labem

 0 : 1 2 : 0  2 :3  - 3 4:4 3.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Skupina Černá a Fialová - hřiště č. 4

Černá



body skóre poř.

    Flamengo Hradec Králové
-
0 : 0  3 : 0
3 : 0  7 6:0 1.

 Mambo Stračov

 0 : 0 2 : 0  0 : 1  4 2:1
3.

 Altov Loštice

 0 : 3 0 : 2  0 : 1
0
0:6
4.
LSC Crickets HK/Praha 0 : 3
1 : 0
1 : 0
6 2:3
2.





 
 
Fialová         body skóre poř.
Indiana Plumlov - 1 : 1
9 : 2  2 : 2  5 12:5 2.
Bumiko Děčín 1 : 1
- 3 : 0 k  0 : 2
4 4:3 3.
FC Louka Košťany Č.O.S. 2 : 9  0 : 3 k  - 3 : 6  0 5:18 4.
Alpina Slaný  2 : 2 2 : 0  6 : 3  - 7 10:5 1.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Osmifinále:

osmifinále č. 1:    Polib hrocha Choceň - Indiana Plumlov 3:0

osmifinále č. 2:    AC Gamaspol Jeseník - LCS Crikets Hradec Králové 3:0

osmifinále č. 3:    Komáři Filipov - Red Bull Zábřeh 1:1, pen. 2:1

osmifinále č. 4:    Rozdělov Kladno - Relax Prostějov 3:1

osmifinále č. 5:    Atletico Chuligán Dobruška - Furt-durch Česká Skalice 1:0

osmifinále č. 6:    Union Kostelec nad Orlicí - STS Chvojkovice 2:2, pen. 1:2

osmifinále č. 7:    Flamengo Hradec Králové - Rapid Ústí nad Labem 1:1, pen. 3:2

osmifinále č. 8     Alpina Slaný - FC Santus Dobruška 1:0


Čtvrtfinále:

čtvrtfinále č. 1:    Polib hrocha Choceň - AC Gamaspol Jeseník 0:1

čtvrtfinále č. 2:    Komáři Filipov - Rozdělov Kladno 0:0, pen. 1:3

čtvrtfinále č. 3:    Atletico Chuligán Dobruška - STS Chvojkovice 0:2

čtvrtfinále č. 4:    Flamengo Hradec Králové - Alpina Slaný 2:4

 

Semifinále:

semifinále č. 1:   AC Gamaspol Jeseník - Rozdělov Kladno 3:0

semifinále č. 2:   STS Chvojkovice - Alpina Slaný 4:1

 

Utkání o 3. místo:

Rozdělov Kladno - Alpina Slaný 2:2, pen. 2:3

 

FINÁLE:

AC Gamaspol Jeseník - STS Chvojkovice 6:2

 

Nejužitečnější hráč turnaje:  Antonín Zima (Komáři Filipov)

Nejlepší brankář:   Jakub Simon (Polib hrocha Choceň)

Nejlepší střelec:    Miloš Grác (Indiana Plumlov) 19 branek

Cena fair play:  Rozdělov Kladno

Novinky
archiv novinek