Úvod DoPo 2015 Turnaj mužů

Turnaj mužů

18. ČERVENCE - SOBOTA - 07:30 

Skupina A

  hřiště č. 1  Legendy Thunder
F.C.S. Legia HK
Drink body skóre poř.
1 Legendy STS Chvojkovice -
0 : 2
1 : 5 0 : 2 5 : 0 k
3 6:9 4.
2 Thunderboys Liberec
2 : 0  - 0 : 1 2 : 2 5 : 0 k
7
9:3 3.
3 FC Santus Dobruška 5 : 1 1 : 0 - 0 : 0 5 : 0 k
10 11:1 1.
4 Legia Hradec Králové
2 : 0 2 : 2 0 : 0 - 5 : 0 k 8 9:2 2.
5 Drink Ostrava
0 : 5 k
0 : 5 k
0 : 5 k
0 : 5 k
 - 0 0:20 5.

 

Skupina B

  hřiště č. 2  Mambo Alpina  Bobr
Rapid B Atletico  body skóre poř.
1 Mambo HK -
0 : 2
10 : 0 0 : 2 1 : 1
4 11:5 4.
2 Alpina Slaný 2 : 0  - 9 : 2 3 : 1 0 : 0 10 14:3 1.
3 Bobr team Praha
0 : 10 2 : 9 - 0 : 9 1 : 8 0 3:36 5.
4 FK Rapid Ústí n. L. "B" 2 : 0 1 : 3 9 : 0 - 4 : 6 6
16:9 3.
5 Atletico Chuligán Dobruška 1 : 1 0 : 0 8 : 1 6 : 4  - 8 15:6 2.

 

Skupina C

  hřiště č. 3  Fans Dřevíč Škopek  Bukvice Relax  body skóre poř.
1 Fans Dobruška -
1 : 4
5 : 0 0 : 5 1 : 4 3 7:13 4.
2 Bamboocha Velký Dřevíč 4 : 1  - 4 : 1 2 : 3 2 : 6 6 12:11 3.
3 Škopek team Děčín 0 : 5 1 : 4 - 1 : 4 0 : 12 0 2:25 5.
4 Bukvice Vysoké Mýto 5 : 0 3 : 2 4 : 1 - 4 : 4 10 16:7 2.
5 FC Relax Prostějov 4 : 1 6 : 2 12 : 0 4 : 4  - 10 26:7 1.

 

Skupina D

  hřiště č. 4  Jeseník Packy  Zábřeh  Zlej se(n)
Barca  body skóre poř.
1 AC Gamaspol Jeseník -
1 : 1
3 : 1 8 : 0 5 : 0 k
10 17:2 1.
2 FG Kočičí packy Semechnice 1 : 1  - 1 : 5 2 : 1 5 : 0 k 7 9:7 3.
3 Santorini Zábřeh  1 : 3 5 : 1 - 2 : 0 5 : 0 k 9 13:4 2.
4 Zlej se(n) Pardubice 0 : 8 1 : 2 0 : 2 - 5 : 0 k 3 6:12 4.
5 Barcelonská odveta Vamberk 0 : 5 k
0 : 5 k
0 : 5 k
0 : 5 k
 - 0 0:20 5.

 

Skupina E

  hřiště č. 5  Flamengo  Pulice Boca  Jun
Brodway Derby  body skóre poř.
1 Flamengo HK -
4 : 1
1 : 1 5 : 0 k 2 : 0 10 12:2 1.
2 FC Pulice 1 : 4  - 1 : 4 5 : 0 k 0 : 7 3 7:15 4.
3 CA Boca Juniors Ústí n. L. 1 : 1 4 : 1 - 5 : 0 k 0 : 0 8 10:2 2.
4 Broadway Zábřeh 0 : 5 k
0 : 5 k 0 : 5 k
- 0 : 5 k 0 0:20 5.
5 AC Derby Ostrava 0 : 2 7 : 0 0 : 0 5 : 0 k  - 7
12:2 3.

 

Skupina F

  hřiště č. 6  Morgan  Dogs  Holosmet Vitamíni  STS  body skóre poř.
1 Captain Morgan Dobruška -
5 : 0 k
0 : 2 1 : 1 2 : 3 4 8:6 4.
2 SK Frantic Dogs HK  0 : 5 k  - 0 : 5 k 0 : 5 k
0 : 5 k 0 0:20 5.
3 FC Holosmetky Praha 2 : 0 5 : 0 k - 6 : 0 4 : 0 12 17:0 1.
4 Vitamíni Vitamínov  1 : 1 5 : 0 k 0 : 6 - 4 : 1 7 10:8 2.
5 STS Chvojkovice 3 : 2 5 : 0 k 0 : 4 1 : 4  - 6 9:10 3.

 

Skupina G

  hřiště č. 7  Wayne's Union Fauling  Ať to teče  Rapid A body skóre poř.
1 Wayne´s team Nové Město n. M. -
4 : 2
10 : 0 3 : 0 1 : 2 9 18:4 2.
2 Union Kostelec 2 : 4  - 11 : 2 3 : 5 2 : 5 3 18:16 4.
3 Fauling Slaná 0 : 10 2 : 11 - 0 : 3 0 : 13 0 2:37 5.
4 Ať to teče Nové Město n. M. 0 : 3 5 : 3 3 : 0 - 0 : 1 6 8:7 3.
5 FK Rapid Ústí n. L. "A" 2 : 1 5 : 2 13 : 0 1 : 0  - 12 21:3 1.

 

 

Atletico chuligán Dobruška

18. ČERVENCE - SOBOTA - 13:00  

Skupina H

  hřiště č. 3  Komax Olympia  Brno Mířidla  Cobra body skóre poř.
1 Komax Kunčice pod Ondřejníkem -
5 : 0 k
3 : 2 5 : 0 k 6 : 0 12 19:2 1.
2 Olympia Bruntál  0 : 5 k
 - 0 : 5 k 0 : 5 k 0 : 5 k
0 0:20 5.
3 Pozdní sběr Brno 2 : 3 5 : 0 k - 7 : 0 6 : 12 6 20:15 3.
4 FC Rozjetý mířidla Pelhřimov  0 : 5 k
0 : 5 k 0 : 7 - 0 : 4 0 5:16 4.
5 FC Cobra Ostrava 0 : 6 5 : 0 k
12 : 6 4 : 0  - 9 21:12 2.

 

Skupina I

  hřiště č. 4  Košťany AFK  Hany Rasis NE
Relax body skóre poř.
1 FC Louka Košťany Č.O.S. -
0 : 1
7 : 1 5 : 0 k 2 : 2 7 14:4 3.
2 AFK Rozdělov Kladno 1 : 0  - 1 : 0 5 : 0 k 1 : 1 10 8:1 1.
3 HS Hany 1 : 7 0 : 1 - 5 : 0 k 1 : 5 3 7:13 4.
4 Řekni rasismu NE 0 : 5 k 0 : 5 k
0 : 5 k
- 0 : 5 k
0 0:20 5.
5 Relax Ústí n. L.  2 : 2 1 : 1 5 : 1 5 : 0 k  - 8 13:4 2.

 

Skupina J

  hřiště č. 5  Komáři  Kamna  Rangers Bumiko Choceň body skóre poř.
1 Komáři Filipov -
5 : 0 k
1 : 1 0 : 1 5 : 0 7 11:2 2.
2 Kamna Lábemfurt Ď 0 : 5 k  - 0 : 5 k 0 : 5 k 0 : 5 k 0 0:20 5.
3 Rangers Brno 1 : 1 5 : 0 k - 0 : 3 1 : 3 4 7:7 4.
4 Bumiko Děčín  1 : 0 5 : 0 k 3 : 0 - 2 : 1 12 11:1 1.
5 Černá Štika Choceň 0 : 5 5 : 0 k 3 : 1 1 : 2  - 6 9:8 3.

 

Skupina K

  hřiště č. 6  Jirkov MCE  Prostějov Čevapi  Kopáči  body skóre poř.
1 FC Jirkov 2000 -
0 : 4
1 : 0 7 : 0 3 : 1 9 11:5 2.
2 MCE Slaný 4 : 0  - 2 : 2 7 : 0 4 : 0 10 17:2 1.
3 Sexmeralda Prostějov 0 : 1 2 : 2 - 2 : 1 4 : 5 4 8:9 4.
4 Čevapi veliký 88 Praha 0 : 7 0 : 7 1 : 2 - 2 : 3 0 3:19 5.
5 Kopáči brambor RK 1 : 3 0 : 4 5 : 4 3 : 2  - 6 9:13 3.

 

Skupina L

  hřiště č. 7  Indiana  Choceň Paskov  Bezgól Prachy body skóre poř.
1 Indiana Plumlov -
1 : 1
1 : 1 3 : 0 4 : 1 8 9:3 1.
2 Polib hrocha Choceň 1 : 1  - 0 : 1 6 : 0 4 : 3 7 11:5 2.
3 FC Paskov  1 : 1 1 : 0 - 1 : 1 1 : 1 6 4:3 3.
4 Bezgólová výhra Ostrava 0 : 3 0 : 6 1 : 1 - 2 : 3 1 3:13 5.
5 Vyhozený prachy Praha 1 : 4 3 : 4 1 : 1 3 : 2  - 4 8:11 4.

 

 

Indiana Plumlov

Skupina Červená a modrá - hřiště č. 1

Červená 



body skóre poř.

FC Santus Dobruška
-
0 : 0
0 : 2
2 : 0
4 2:2 3.

Boca Juniors Ústí nad Labem

0 : 0
4 : 1
0: 0
5 4:1
2.

Louka Košťany

2 : 0
1 : 4
2 : 1
6
5:5
1.
AFK Rozdělov Kladno
0 : 2
0 : 0
1 : 2
1 1:4
4.





 
 
Modrá         body skóre poř.
Alpina Slaný
- 5 : 0
2 : 4
3 : 0
6 10:4 1.
Vitamíni Vitamínov
0 : 5
- 2 : 0
0 : 4
3 2:9 4.
Pozdní sběr Brno
4 : 2
0 : 2
- 1 : 1
4
5:5 3.
Bumiko Děčín
0 : 3
4 : 0
1: 1
- 4
5:4 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Zelená a Žlutá - hřiště č. 2

Zelená



body skóre poř.

Relax Prostějov
-
1: 0
6 : 0
0 : 2
6 7:2 1.
Wayne´s team Nové Město n. Met.
0: 1
2 : 0
3 : 1
6 5:2
2.
Černá štika Choceň
0 : 6
0 : 2
1 : 3
0 1:11
4.
MCE Slaný
- : -
1 : 3
3 : 1
6 6:4
3.





 
 
Žlutá         body skóre poř.
AC Gamaspol Jeseník
- 5 : 0
4 : 0
3 : 0
9 12:0 1.
Cobra Ostrava
0 : 5
- 0 : 8
0 : 3
0 0:16 4.
AC Derby Ostrava
0 : 4
8 : 0
- 0 : 1
3
8:5 3.
Indiana Plumlov
0 : 3
3 : 0
1 : 0
- 6 4:3 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Bílá a Hnědá - hřiště č. 3

Bílá 



body skóre poř.

Flamengo Hradec Králové
-
2 : 3
6 : 0
2 : 1
6 10:4 2.
Relax Ústí nad Labem
3 : 2
5 : 0 2 : 1
9 10:3
1.

Thunderboys Liberec

0 : 6
0 : 5 0 : 1
0 0:12
4.
Legia Hradec Králové
1 : 2
1 : 2
1 : 0
3 3:4
3.





 
 
Hnědá         body skóre poř.
Holosmetky Praha
- 1 : 0
3 : 1
5 : 0 k
9 9:1 1.
Komáři Filipov
0 : 1
- 0 : 1 5 : 0 k
3
5:2 3.
Kočičí pracky Semechnice
1 : 3
 1 : 0
- 4 : 0
6
6:3 2.
Atletico Chuligán Dobruška
0 : 5 k
0 : 5 k
0 : 4
- 0 0:14 4.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Skupina Černá a Fialová - hřiště č. 4

Černá



body skóre poř.

Rapid Ústí nad Labem A
-
2 : 1
6 : 3
2 : 0
9 10:4 1.
FC Jirkov 2000
1 : 2
0 : 3
1 : 3
0 2:8
4.
Rapid Ústí nad Labem B
3 : 6
3 : 0
1 : 2
3
7:8
3.
Bukvice Vysoké Mýto
0 : 2
1 : 3
2 : 1
6
5:4
2.





 
 
Fialová         body skóre poř.
Komax Kunčice pod Ondřejníkem
- 1 : 3
0 : 3
1 : 1
1 2:7 4.
Polib hrocha Choceň
3 : 1
- 2 : 1
1 : 1
7 6:3 1.
Bamboocha Velký Dřevíč
3 : 0
1 : 2
- 1 : 2
3
5:4 3.
Santorini Zábřeh
1 : 1
1 : 1
2 : 1
- 5
4:3 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

Osmifinále:

osmifinále č. 1:    Louka Košťany - Santoriny Zábřeh 2:2, pen. 3:2

osmifinále č. 2:    Alpina Slaný - Bukvice Vysoké Mýto 0:1

osmifinále č. 3:    Relax Prostějov - Kočičí packy Semechnice 1:1, pen. 2:1

osmifinále č. 4:    AC Gamaspol Jeseník - Flamengo Hradec Králové 2:0

osmifinále č. 5:    Relax Ústí nad Labem - Indiana Plumlov 0:0, pen. 1:3

osmifinále č. 6:    Holosmetky Praha - Wayne´s team Nové Město nad Metují 1:1, pen. 0:1

osmifinále č. 7:    Rapid Ústí nad Labem A - Bumiko Děčín 5:0

osmifinále č. 8     Polib hrocha Choceň - Boca Juniors Ústí nad Labem 2:1


Čtvrtfinále:

čtvrtfinále č. 1:    Louka Košťany - Bukvice Vysoké Mýto 0:0, pen. 2:3

čtvrtfinále č. 2:    Relax Prostějov - AC Gamaspol Jeseník 0:1

čtvrtfinále č. 3:    Indiana Plumlov - Wayne´s team Nové Město nad Metují 0:4

čtvrtfinále č. 4:    Rapid Ústí nad Labem A - Polib hrocha Choceň 2:2, pen. 6:7

 

Semifinále:

semifinále č. 1:   Bukvice Vysoké Mýto - AC Gamaspol Jeseník 1:3

semifinále č. 2:   Wayne´s team Nové Město nad Metují - Polib hrocha Choceň 0:1

 

Utkání o 3. místo:

Bukvice Vysoké Mýto - Wayne´s team Nové Město nad Metují 0:1

 

FINÁLE:

AC Gamaspol Jeseník - Polib hrocha Choceň 1:0

 

Nejužitečnější hráč turnaje:    Jakub Gerčák (Bukvice Vysoké Mýto)

Nejlepší brankář:    Martin Růžička (Gamaspol Jeseník)

Nejlepší střelec:   Denis Valenta (Rapid Ústí nad Labem) - 13 branek

Cena fair play:    Rapid Ústí nad Labem

Novinky
archiv novinek