Úvod DoPo 2014 Turnaj mužů

Turnaj mužů

19. ČERVENCE - SOBOTA - 07:30 

Skupina A

  hřiště č. 1  Praha Boca Santus Derby Semechnice body skóre poř.
1 FC Holosmetky Praha -
5 : 1
4 : 1
1: 1
0 : 2 7
10 : 5 2.
2 CA Boca Juniors Ústí n.L. 1 : 5
 - 2 : 0
0 : 1
2 : 2
4 5 : 8 4.
3 FC Santus Dobruška A 1 : 4
0 : 2
- 0 : 2
0 : 1
0 1 : 9
5.
4 AC Derby Ostrava 1 : 1
1 : 0 2 : 0
- 0 : 1 7 4 : 2
3.
5 FG Kočicí packy Semechnice 2 : 0
2 : 2
1 : 0
1 : 0
 - 9 6 : 2 1.

 

Skupina B

  hřiště č. 2   Crickets Atletico Sextons Kamna Kolín body skóre poř.
1 LSC Crickets HK/Praha -
1 : 1
0 : 5 k
5 : 0 k
0 : 1 4
6 : 7
4.
2 Atletico chuligán Dobruška 1 : 1
 - 5 : 2
5 : 0 k
0 : 1
7 11 : 4
2.
3 AC Sextons 94 HK 5 : 0 k
2 : 5
- 5 : 0 k
0 : 2
6 12 : 7
3.
4 Filipovský Kamna 0 : 5 k
0 : 5 k 0 : 5 k
- 0 : 5 k 0 0 : 20
5.
5 FC Whiteriders Kolín A 1 : 0
1 : 0
2 : 0
5 : 0 k
 - 12 9 : 0 1.

 

Skupina C

  hřiště č. 3  STS Thunde. Gamaspol Lokomotiva Kolín B
body skóre poř.
1 STS Chvojkovice -
6 : 2
2 : 0
1 : 0
10 : 0 12 19 : 2
1.
2 Thunderboys Liberec 2 : 6
 - 0 : 9
0 : 3
0 : 5 k
0 2 : 23
5.
3 AC Gamaspol Jeseník 0 : 2
9 : 0
- 7 : 0
15 : 0
9 31 : 2 2.
4 Lokomotova Suchdol n. O. 0 : 1
3 : 0 0 : 7
- 5 : 0 k
6 8 : 8
3.
5 FC Whiteriders Kolín B 0 : 10
5 : 0 k
0 : 15
0 : 5 k
 - 3 5 : 30
4.

 

Skupina D

  hřiště č. 4  White Union Frantic. Foboz Hany body skóre poř.
1 White brothers HK -
1 : 2
4 : 0
1 : 1
7 : 0 7 13 : 3 2.
2 Union Kostelec n.O. 2 : 1
 - 6 : 2
5 : 1
6 : 2
12 19 : 6 1.
3 SK FranticDogs HK  0 : 4
2 : 6
- 1 : 1
4 : 3
4 7 : 14 4.
4 Foboz Slaný 1 : 1
1 : 5 1 : 1
- 3 : 2 5 6 : 9 3.
5 H.S. Hany 0 : 7
2 : 6
3 : 4
2 : 3
 - 0 7 : 20 5.

Skupina E

  hřiště č. 5  SMCE Blešno Santorini Wayne´s Bamboocha body skóre poř.
1 MCE Slaný -
2 : 2
1 : 1
1 : 4
2 : 0 5 6 : 7 4.
2 FC Blešno 2 : 2
 - 2 : 1
2 : 2
1 : 2
5 7 : 7 3.
3 FC Santorini Zábřeh na Moravě 1 : 1
1 : 2
- 1 : 0
5 : 0
7 8 : 3 1.
4 Wayne´s team Nové M.n.M. 4 : 1
2 : 2 0 : 1
- 4 : 1 7 10 : 5 2.
5 Bamboocha Velký Dřevíč 0 : 2
2 : 1
0 : 5
1 : 4
 - 3 3 : 12 5.

 

Skupina F

  hřiště č. 6  Pekelníci Plumlov Relax Žemla Sedlec body skóre poř.
1 Pekelníci Dobruška -
2 : 0
3 : 3
7 : 0
2 : 0 10 14 : 3 1.
2 FC Plumlov 0 : 2
 - 0 : 4
4 : 0
4 : 3
6 8 : 9 3.
3 FC Relax Prostějov 3 : 3
4 : 0
- 3 : 2
4 : 1
10 14 : 6 2.
4 Žemla childrens´ a hosté Dobruška 0 : 7
0 : 4 2 : 3
- 1 : 4 0 3 : 18 5.
5 SK Sedlec u Českých Budějovic 0 : 2
3 : 4
1 : 4
4 : 1
 - 3 8 : 11 4.

 

Skupina G

  hřiště č. 7  Bukvice Flamen. Rum-Bur. Škopek Drink body skóre poř.
1 Bukvice Vysoké Mýto -
1 : 0
8 : 0
5 : 3
5 : 0 12 19 : 3 1.
2 Flamengo HK 0 : 1
 - 5 : 2
5 : 0
6 : 1
9 16 : 4 2.
3 Rum-Buráci Praha 0 : 8
2 : 5
- 2 : 0
1 : 2
3 5 : 15 5.
4 Škopek team Děčín 3 : 5
0 : 5 0 : 2
- 3 : 2 3 6 : 14 3.
5 Drink Ostrava 0 : 5
1 : 6
2 : 1
2 : 3
 - 3 5 : 15 4.

 

Pořadí zápasů v sobotních skupinách: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

Hrací doba zápasů v sobotních skupinách je 2 x 12 minut.
O konečném pořadí v sobotních základních a nedělních skupinách vždy rozhoduje:

  1. celkový počet bodů
  2. vzájemný zápas
  3. brankový rozdíl
  4. vyšší počet vstřelených branek
  5. los

Do nedělních skupin, které se budou hrát v osmi čtyřčlenných skupinách, postupují první dva celky z každé základní skupiny. Dále s nimi postoupí pět týmů ze třetích míst v dopoledních skupinách s nejlepší bilancí, a tři týmy ze třetích míst v odpoledních skupinách s nejlepší bilancí.

Atletico chuligán Dobruška



19. ČERVENCE - SOBOTA - 13:00  

Skupina H

  hřiště č. 3  Santus Jirkov Rumpál Sběr Kamna body skóre poř.
1 FC Santus Dobruška B -
0 : 1
0 : 3
3 : 4
1 : 3 0 4 : 11 5.
2 Jirkov 2000 1: 0
 - 2 : 0
3 : 0
2 : 1
9 5 : 4 1.
3 TK Rumpál Prachatice 3 : 0
0 : 2
- 5 : 2
2 : 1
9 10 : 5 2.
4 Pozdní Sběr Brno 4 : 3
0 : 3 2 : 5
- 1 : 4 6 10:12 4.
5 Kamna Lábemfurt Ď 3 : 1
1 : 2
1 : 2
4 : 1
 - 6 9 : 6 3.

 

Skupina I

  hřiště č. 4  Louka Komáři Galaxy Goal Paskov body skóre poř.
1 FC Louka Košťany Č.O.S. -
0 : 1
4 : 0
3 : 0
4 : 1 9 11 : 2
2.
2 Komáři Filipov 1 : 0
 - 2 : 0
4 : 1
5 : 0
12 12 : 1
1.
3 Galaxy Ústí n. L. 0 : 4
0 : 2
- 0 : 4
2 : 3
0 2 : 13
5.
4 Goal Dobruška 0 : 3
1 : 4 4 : 0
- 1 : 1 4 6 : 8 3.
5 FC Paskov 1 : 4
0 : 5
3 : 2
1 : 1
 - 4 5 : 12 4.

 

Skupina J

  hřiště č. 5  Choceň Relax Prague´s Ostrava Praha body skóre poř.
1 Polib hrocha Choceň -
3 : 2
2 : 0
8 : 0
4 : 1 12 17 : 2 1.
2 Relax Ústí n.L. 2 : 3
 - 2 : 5
4 : 4
9 : 1
4 17:13 3.
3 Prague´s hogs 0 : 2
5 : 2
- 6 : 1
2 : 2
7 13 : 7 2.
4 Bezgólová výhra Ostrava 0 : 8
4 : 4 1 : 6
- 3 : 2 4 8 : 20 4.
5 FC Holomajzna Praha PF 1 : 4
1 : 9
2 : 2
2 : 3
 - 1 5 : 18 5.

 

Skupina K

  hřiště č. 6  Bruntál Štika Ulitep Norwich VŠFS body skóre poř.
1 Olympia Bruntál -
4 : 2
4 : 0
8 : 1
1 : 0 12 17 : 3 1.
2 Černá štika Choceň 2 : 4
 - 0 : 2
1 : 2
1 : 4
0 4 : 12 5.
3 Ulitep Ústí n.L. 0 : 4
2 : 0
- 7 : 0
3 : 0
9 12 : 4 2.
4 Norwich Hlínsko 1 : 8
2 : 1 0 : 7
- 1 : 3 3 4 : 19 4.
5 FC VŠFS Praha 0 : 1
4 : 1
0 : 3
3 : 1
 - 6 7 : 6 3.

 

Skupina L

  hřiště č. 7  United Indiana Union Rozdělov Cobra body skóre poř.
1 United Frýdek-Místek -
2 : 2
1 : 0
2 : 0
6 : 0 10 11 : 2 1.
2 Indiana Plumlov 2 : 2
 - 4 : 1
1 : 0
4 : 2
10 11 : 5 2.
3 Union Slaný 0 : 1
1 : 4
- 2 : 4
3 : 0
3 6 : 9 4.
4 AFK Rozdělov Kladno 0 : 2
0 : 1 4 : 2
- 3 : 1 6 7 : 6 3.
5 FC Cobra Ostrava 0 : 6
2 :
0 : 3
1 : 3
 - 0 3 : 16 5.

 

Pořadí zápasů v sobotních skupinách: 1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

Hrací doba zápasů v sobotních skupinách je 2 x 12 minut.
O konečném pořadí v sobotních základních a nedělních skupinách vždy rozhoduje:

  1. celkový počet bodů
  2. vzájemný zápas
  3. brankový rozdíl
  4. vyšší počet vstřelených branek
  5. los

Do nedělních skupin, které se budou hrát v osmi čtyřčlenných skupinách, postupují první dva celky z každé základní skupiny. Dále s nimi postoupí pět týmů ze třetích míst v dopoledních skupinách s nejlepší bilancí, a tři týmy ze třetích míst v odpoledních skupinách s nejlepší bilancí.

Indiana Plumlov



Skupina Červená a modrá - hřiště č. 1

Červená 



body skóre poř.
Kočičí packy Semechnice

-
1 : 2
0 : 1
2 : 5
0 3 : 8 4.
Wayne´s team Nové Město
2 : 1
1 : 0
1: 2
6 4 : 3
2.
Kamna Lábemfurt Ď
1 : 0
0 : 1
1 : 4
3 2 : 5
3.
Komáři Filipov
5 : 2
2 : 1
4 : 1
9 11 : 4
1.





 
 
Modrá         body skóre poř.
FC Whiteriders Kolín
- 1 : 6
1 : 0
1 : 5
3 3 : 11
3.
Relax Prostějov
6 : 1
- 4 : 0
0 : 0
 7 10:1
1.
FC VŠFS Praha
0 : 1
0 : 4
- 0 : 2
0 0:7
4.
Polib hrocha Choceň
5 : 1
0 : 0
2 : 0
- 7 7 : 1
2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Zelená a Žlutá - hřiště č. 2

Zelená



body skóre poř.
STS Chvojkovice
-
3 : 3
3 : 1
0 : 0
5 6 : 4 2.
Flamengo Hradec Králové
3 : 3
2 : 1
4 : 0
7 9 : 4
1.
Rozdělov Kladno
1 : 3
1 : 2
0 : 4
0 2 : 9
4.
Olympia Bruntál
0 : 0
0 : 4
4 : 0
4 4 : 4
3.





 
 
Žlutá         body skóre poř.
Union Kostelec n. Orlicí
- 4 : 1
0 : 1
4 : 1
6  8 : 3 2.
Rumpál Prachatice
1 : 4
- 1 : 2
0 : 4
 0 2:10
4.
AC Derby Ostrava
1 : 0
2 : 1
- 2 : 1
9 5:2
1.
United Frýdek-Místek
1 : 4
4 : 0
1 : 2
- 3  6 : 6
3.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Bílá a Hnědá - hřiště č. 3

Bílá



body skóre poř.
FC Santorini Zábřeh n. Moravou
-
0 : 1
2 : 0
1 : 1
4 3 : 2 3.
FC Louka Košťany
1 : 0
5 : 1
0 : 3
6 6 : 4
1.
AC Sextons 94 Hradec Králové
0 : 2
1 : 5
2 : 2
1 3 : 9
4.
FC Holosmetky Praha
1 : 1
3 : 0
2 : 2
5 6 : 3
2.





 
 
Hnědá         body skóre poř.
Pekelníci Dobruška
- 5 : 0 k
1 : 1
1 : 1
5 7 : 2 2.
Prague´s Hogs
0 : 5 k
- 0 : 5 k
0 : 5 k
0 0 : 15
4.
Lokomotiva Suchdol
1 : 1
5 : 0 k
- 0 : 2
3 6 : 3
3.
Atletico Chuligán Dobruška
1 : 1
5 : 0 k
2 : 0
- 7 8 : 1
1.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Černá a Fialová - hřiště č. 1

Černá



body skóre poř.
Bukvice Vysoké Mýto
-
2 : 1
3 : 1
2 : 6
6 7 : 8
2.
Ulitep Ústí nad Labem
1 : 2
3 : 1
1 : 2
3 5 : 5
3.
FC Plumlov
1 : 3
1 : 3
0 : 3
0 2 : 9
4.
AC Gamaspol Jeseník
6 : 2
2 : 1
3 : 0
9 11 : 3
1.





 
 
Fialová         body skóre poř.
Jirkov 2000
- 4 : 0
1 : 2
5 : 0 k
6 10 : 2 2.
Indiana Plumlov
0 : 4
- 0 : 3
2 : 0
 3 2 : 7
3.
FC Blešno
2 : 1
3 : 0
- 3 : 2
9 8 : 3
1.
White Brothers Hradec Králové
0 : 5 k
0 : 2
2 : 3
- 0 2 : 10
4.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

 Nedělní skupiny se hrají na čtyřech hřištích, tzn. že vždy dvě skupiny hrají na jednom hřišti. 
 Hrací doba zápasů v nedělních skupinách je 2 x 10 minut. Do play-off postupují dva nejlepší týmy z každé skupiny.

O konečném pořadí nedělních skupinách vždy rozhoduje:
  1. celkový počet bodů
  2. vzájemný zápas
  3. brankový rozdíl
  4. vyšší počet vstřelených branek
  5. los



Osmifinále:

osmif. č.1:    Komáři Filipov - Jirkov 2000    2 : 0

osmif. č.2:    Relax Prostějov - Bukvice Vysoké Mýto    3 : 0

osmif. č.3:    Flamengo Hradec Králové - Pekelníci Dobruška    2 : 1

osmif. č.4:    AC Derby Ostrava - FC Holosmetky Praha    0 : 1

osmif. č.5:    Louka Košťany - Union Kostelec nad Orlicí    1 : 0

osmif. č.6:    Atletico Chuligán Dobruška - STS Chvojkovice   2 : 1

osmif. č.7    AC Gamaspol Jeseník - Polib hrocha Choceň    0 : 0, pen. 3:2

osmif. č.8    FC Blešno - Wayne´s team Nové Město nad Metují    1 : 0

Čtvrtfinále:

čtvrtf. č. 1:    Komáři Filipov - Relax Prostějov   0 : 0, pen. 12:13
čtvrtf. č. 2:    Flamengo Hradec Králové - FC Holosmetky Praha   1 : 0
čtvrtf. č. 3:    Louka Košťany - Atletico Chuligán Dobruška   0 : 3
čtvrtf. č. 4:    AC Gamaspol Jeseník - FC Blešno   2 : 0

 

Semifinále:

semif. č. 1:   Relax Prostějov - Flamengo Hradec Králové   0 : 0 , pen. 1 : 2
semif. č. 2:   Atletico Chuligán Dobruška - AC Gamaspol Jeseník   1 : 0

 

O 3. místo:

Relax Prostějov - AC Gamaspol Jeseník   1 : 2

 

FINÁLE:

Flamengo Hradec Králové - Atletico Chuligán Dobruška    3 : 2  po prodloužení

 

Nejužitečnější hráč turnaje:    Karel Frantík (Relax Prostějov)

Nejlepší brankář:    Otakar Špás (Flamengo Hradec Králové)

Nejlepší střelec:   Patrik Plhák (AC Gamaspol Jeseník) 13 branek

Cena fair play:    tým FC VŠFS Praha

Novinky
archiv novinek