Úvod DoPo 2013 turnaj mužů

turnaj mužů

20. ČERVENCE - SOBOTA - 07:30 - dopolední základní skupiny

Skupina A

  hřiště č. 1  Reds
Kolín
Foboz
U soba
Santus
body skóre poř.
1 Reds Hradec Králové
-
0 : 1 1 : 4
1 : 5
 1 : 1 1
3:11 5. 
2 White Riders Kolín
1 : 0
1 : 2 3 : 2
2 : 1  9
7:5 3.
3 Foboz Slaný 4 : 1 2 : 1
2 : 3
1 : 0 9  9:5 2.
4 U Soba Bruntál
5 : 1
2 : 3  3 : 2
 2 : 1 9 12:7 1.
5 FC Santus Dobruška
1 : 1  1 : 2  0 : 1  1 : 2  - 1  3:6  4.

 

Skupina B

  hřiště č. 2  Květnice
Drink
Gamaspol B 
TJ H.M.
Hespro
body skóre poř.
1 1.FC Květnice Tišnov
-
4 : 0 3 : 0
0 : 1
4 : 0 9
9:1 1.
2  Drink Ostrava 0 : 4
0 : 2 1 : 6
3 : 6  0
4:18 5.
3 AC Gamaspol Jeseník B   0 : 3 2 : 0
1 : 0
 3 : 1  9  6:4 2.
4 TJ Heřmanův Městec
1 : 0
6 : 1  0 : 1
 0 : 0  7 7:2 3.
5 FC Hespro Hradec Králové 0 : 4  6 : 3  1 : 3  0 : 0  -  4  7:10 4.

 

Skupina C

  hřiště č. 3  Altov
Gamaspol
Fans
MCE
LSC
body skóre poř.
1 Altov Loštice
-
0 : 3 3 : 2
2 : 5
 1 : 3 3
6:13 4.
2 AC Gamaspol Jeseník  3 : 0
4 : 0
1 : 1
3 : 2  10
11:3 1.
3  Fans Dobruška  2 : 3 0 : 4 0 : 6
1 : 5  0  3:18 5.
4 MCE Slaný
5 : 2
1 : 1 6 : 0
 0 : 1  7 12:4 3.
5 LSC Crickets HK/Praha
3 : 1  2 : 3 5 : 1  1 : 0  -  9  11:5 2.

 

Skupina D

  hřiště č. 4 Atletico Kinders
Derby Suchdol
Hrádek
body skóre poř.
1 Atletico chuligán Dobruška
-
1 : 1 3 : 0
2 : 2
5 : 2 8
11:5 2.
2 Kinders Dobruška  1 : 1
3 : 2
1 : 2
2 : 2 5
7:7 3.
3 AC Derby Ostrava
0 : 3 2 : 3
0 : 1
 8 : 2 3 10:9 4.
4 Lokomotiva Suchdol nad Odrou
2 : 2
2 : 1  1 : 0
 3 : 1 10 8:4 1.
5 FC Hrádek United
2 : 5  2 : 2  2 : 8  1 : 3  - 1 7:18 5.

 

Skupina E

  hřiště č. 5 Flamengo Liberec
Frantic
STS
Bukvice body skóre poř.
1 Flamengo Hradec Králové
-
6 : 1 0 : 2
0 : 5
 0 : 2 3
6:10 4.
2 Thunderboys Liberec  1 : 6
0 : 2
0 : 5 3 : 1
3
4:14  5.
3 SK Frantic Dogs Hradec Králové
 2 : 0 2 : 0
0 : 5
 0 : 1 6 4:6 3.
4 STS Chvojkovice
5 : 0
5 : 0  5 : 0
 5 : 0 12 20:0 1.
5 Bukvice Vysoké Mýto
2 : 0  1 : 3  1 : 0  0 : 5  - 6 4:8 2.

 

Skupina F

  hřiště č. 6  brothers
Goal Atletico Buráci
Žemla
body skóre poř.
1 White brothers
-
3 : 0 5 : 1
4 : 0
2 : 0 12
14:1 1. 
2 Goal Dobruška 0 : 3
6 : 3
2 : 3
2 : 1  6
10:10 3.
3 Atletico Chuligán junior
 1 : 5 3 : 6
0 : 1
4 : 3  3  8:15 4.
4 Rum-Buraci Praha
0 : 4
3 : 2  1 : 0
-  0 : 0  7  4:6  2.
5 Žemla children´s a hosté
0 : 2  1 : 2  3 : 4  0 : 0 -    1  4:8  5.

 

Skupina G

  hřiště č. 7 Sextons
Cobra
Za pár piv Pekelníci
Bamboocha
body skóre poř.
1 AC Sextons 94 Hradec Králové
-
4 : 1 3 : 0
0 : 0
0 : 3 7
7:4 3.
2 FC Cobra Ostrava    1 : 4
1 : 0
1 : 4 0 : 4 3
3:12 4.
3 Za pár piv cokoliv
 0 : 3 0 : 1
- 1 : 5
1 : 6 0
 2:15  5.
4 Pekelníci Dobruška 0 : 0
4 : 1  5 : 1
 1 : 2 7 10:4 2.
5 Bamboocha 3 : 0  4 : 0   6 : 1  2 : 1    12  15:2 1.

 

20. ČERVENCE - SOBOTA - 13:00 - odpolední základní skupiny  

Skupina H

  hřiště č. 4 United Paskov
VŠFS
Relax
Brno
body skóre poř.
1 United Frýdek-Místek
-
5 : 1 3 : 1
2 : 2
 3 : 0 10
13:4 2.
2  FC Paskov
1 : 5
0 : 3
1 : 3
1 : 3  0
3:14 5.
3 Vysoká škola finanční a správní  1 : 3 3 : 0
0 : 5
0 : 1 3 4:9 4.
4 Relax Ústí nad Labem
2 : 2
3 : 1  5 : 0
 4 : 0 10 14:3 1.
5 Pozdní sběr Brno
0 : 3  3 : 1  1 : 0 0 : 4  - 6 4:8 3.

 

Skupina I

  hřiště č. 5 Louka Štika
Ostrava
Indiana Bruntál body skóre poř.
1 FC Louka Košťany Č.O.S. -
1 : 0 5 : 0
3 : 0
 5 : 1 12
14:1 1.
2 Černá Štika Choceň    0 : 1
0 : 0
1 : 0
0 : 2  4
1:3 3.
3 Bezgólová výhra Ostrava   0 : 5 0 : 0
2 : 5
0 : 7 1 2:17 5.
4 Indiana Plumlov
0 : 3
0 : 1  5 : 2
1 : 3 3 6:9 4.
5 TJ Olympia Bruntál 1 : 5  2 : 0  7 : 0  3 : 1  - 9 13:6 2.

 

Skupina J

  hřiště č. 6 Rumpál Hany
Ulitep Komáři
Choceň
body skóre poř.
1 TK Rumpál Prachatice
-
4 : 0 6 : 0
0 : 1
 0 : 1 6 10:2 3.
2 H.S. Hany 0 : 4
3 : 3
1 : 5
1 : 2  1
5:14 5.
3 Ulitep Ústí nad Labem 0 : 6 3 : 3
2 : 2
2 : 1 5 7:12 4.
4 Komáři Filipov
1 : 0
5 : 1  2 : 2
2 : 2 8 10:5 1.
5 FC Polib Hrocha Choceň 1 : 0  2 : 1  1 : 2  2 : 2  - 7 6:5 2.

 

Skupina K

  hřiště č. 7 Praha
Galaxy
Wayne´s Zábřeh
Beasts
body skóre poř.
1 FC Holosmetky Praha
-
4 : 0 1 : 0
3 : 3
 1 : 0 10
8:3 1.
2 Galaxy Ústí nad Labem 0 : 4
2 : 6
1 : 1
12 : 0  4 15:11 4.
3 Wayne´s team 0 : 1 6 : 2
0 : 3 k
9 : 1 6 15:4 3.
4 Ostravský Zábřeh
3 : 3
1 : 1  3 : 0 k
5 : 0 8 12:4 2.
5 FC Beasts of the North 0 : 1  0 : 12  1 : 9 0 : 5  - 0 1:27 5.

 

21. ČERVENCE - NEDĚLE - 07:30 - postupové skupiny 

Skupina Červená a modrá - hřiště č. 1

Červená 



body skóre poř.
U soba Bruntál -
7 : 0 3 : 1
1 : 1
7
11:2 1.
Rum-Buraci Praha 0 : 7
1 : 1
1 : 7
1
2:15 4.
SK Frantic Dogs Hradec 1 : 3 1 : 1
1 : 1
2 3:5 3.
FC Louka Košťany 1 : 1
7 : 1  1 : 1
 5 9:3 2.





 
 
Modrá         body skóre poř.
 1. FC Květnice Tišnov - 1 : 0 0 : 1 0 : 2 3 1:3 4.
Pekelníci Dobruška 0 : 1 - 3 : 1 3 : 2  6 6:4 1.
Goal Dobruška 1 : 0 1 : 3 - 1 : 2 3 3:5 3. 
Komáři Filipov 2 : 0 2 : 3 2 : 1 - 6 6:4 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Zelená a Žlutá - hřiště č. 2

Zelená



body skóre poř.
AC Gamaspol Jeseník
-
2 : 0 0 : 3
1 : 3
3
3:6 3.
United Frýdek-Místek 0 : 2
1 : 1
1 : 2
1 2:5 4.
AC Sextons 94 Hradec Králové 3 : 0 1 : 1
1 : 1
5 5:2 2.
FC Holosmetky 3 : 1
2 : 1  1 : 1
7 6:3 1.





 
 
Žlutá         body skóre poř.
Lokomotiva Suchdol n. O. - 1 : 2 0 : 6 2 : 8 0 3:16 4.
 FC Olympia Bruntál 2 : 1 - 1 : 1 3 : 2 7 6:4 1.
 TJ Heřmanův Městec 6 : 0 1 : 1 - 1 : 3 4 8:4 3.
 Foboz Slaný 8 : 2 2 : 3 3 : 1 - 6 13:6 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Bílá a Hnědá - hřiště č. 3

Bílá



body skóre poř.
 STS Chvojkovice -
0 : 2 2 : 0
4 : 1
6
6:3 2.
 FC Polib hrocha Choceň 2 : 0
1 : 0
1 : 1
7 4:1 1.
 Pozdní sběr Brno 0 : 2 0 : 1
1 : 1
1 1:4 4.
AC Gamaspol Jeseník B 1 : 4
1 : 1  1 : 1
2 3:6 3.





 
 
Hnědá         body skóre poř.
 White Brothers - 3 : 0 3 : 1 0 : 0  7 6:1 2.
 Ostravsky Zábřeh 0 : 3 - 3 : 0 k 1 : 3 4:6 3.
Černá štika Choceň 1 : 3 0 : 3 k - 0 : 5 0 1:11 4.
LSC Crickets Hradec/Praha 0 : 0 3 : 1 5 : 0 - 7 8:1 1.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Skupina Černá a Fialová - hřiště č. 4

Černá



body skóre poř.
 Bamboocha -
1 : 1 1 : 0
0 : 6
4
2:7 3.
 TK Rumpál Prachatice 1 : 1
2 : 0
2 : 1
7
5:2 1.
 White Riders Kolín 0 : 1 0 : 2
2 : 3
0 2:6 4.
Atletico Chuligán Dobruška
6 : 0
1 : 2  3 : 2
6 10:4 2.





 
 
Fialová         body skóre poř.
 Relax Ústí nad Labem - 2 : 3 0 : 0 0 : 1 1 2:4 4.
 Wayne´s  team 3 : 2 - 2 : 3 2 : 3 5:6 3.
 MCE Slaný 0 : 0 3 : 2 - 2 : 0  7 5:2 1.
 Bukvice Vysoké Mýto 1 : 0 3 : 2 0 : 2 - 6 2:2 2.

Pořadí zápasů: 1-2, 1-2, 3-4, 3-4, 1-3, 1-3, 2-4, 2-4, 1-4, 1-4, 2-3, 2-3

 

Osmifinále:

č. 1 U Soba Bruntál – Bukvice Vysoké Mýto 0:0, pen. 5:6
č. 2 Pekelníci Dobruška – Atletico Chuligán Dobruška 2:0
č. 3 FC Holosmetky Praha – White Brothers 1:3
č. 4 TJ Olympia Bruntál – STS Chvojkovice 4:1
č. 5 FC Polib Hrocha Choceň – Foboz Slaný 3:0
č. 6 LSC Crickets Hradec Králové/Praha – AC Sextons 94 Hradec Králové 3:0
č. 7 TK Rumpál Prachatice – Komáři Filipov 1:2
č. 8 MCE Slaný - FC Louka Košťany Č.O.S. 1:1, pen. 1:0

Čtvrtfinále:

č. 1: Bukvice Vysoké Mýto - Pekelníci Dobruška 0:3
č. 2: White Brothers - TJ Olympia Bruntál 2:0
č. 3: FC Polib Hrocha Choceň - LSC Crickets Hradec Králové/Praha 0:2
č. 4: Komáři Filipov - MCE Slaný 1:3

Semifinále:

č. 1: Pekelníci Dobruška - White Brothers 0:1 
č. 2: LSC Crickets Hradec Králové/Praha - MCE Slaný 1:1, pen. 1:2

O 3 místo:

Pekelníci Dobruška - LSC Crickets Hradec Králové/Praha 3:1

FINÁLE:

White Brothers - MCE Slaný 0:0, pen. 5:4

Novinky
archiv novinek